+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Letní atrakce

Potřebujete inspiraci a tipy na vhodné atrakce?


Inspirace a tipy na letní atrakce

K létu patří kromě tepla a sluníčka také čas dovolených, výletů, festivalů a nevšedních zážitků. Najde se mnoho skvělých příležitostí, při kterých můžete uspořádat zábavný doprovodný program. Podívejte se naše letní atrakce, které jsou jako dělané do období plné slunce, vody a zábavy.

Auto / Moto atrakce

Bulldog Pilgrim 2.9iRychlá kola na rozpáleném asfaltu, nádhera. Léto nabízí ideální podmínky pro naše sportovní vozy Lotus Seven Turbo a Pilgrim Bulldog.

I jízda v motokárách je pod širým nebem lepší než v hale, což dokazuje i zvýšený zájem o jejich zapůjčení. S rezervacemi nás proto vzhledem k obvykle naplněnému kalendáři raději kontaktujte s dostatečným předstihem.

Půjčit si toho ale od nás můžete mnohem více, podívejte se na naši nabídku auto/moto atrakcí podrobněji.

Sport a adrenalin

Chcete-li otestovat své limity, či zkrátka dáváte přednost sportovním atrakcím, i pro vás máme bohatou nabídku. Mladší generace sáhne po dovednostním skákadle flybar či trampolíně. Starší si jistě najdou své ve zvětšené variaci na stolní fotbálek, siloměru či nafukovací hře „Shoď ho!“.

V nabídce máme i simulátor rodeo bizona ve třech variantách, kdy se vzpurném stroji musíte udržet co nejdelší dobu.

Nafukovací atrakce

Z nafukovacích atrakcích jsou mezi dětmi jasnými favority skákací hrad a obří skluzavka či aktivní nafukovací centrum. Dospělí dají přednost obřím nafukovacím šipkám nebo nafukovacímu fotbalovému hřišti. Prozkoumejte naši nabídku nafukovacích atrakcí podrobněji.

Nafukovací hrad

Doprovodné programy na dětské tábory

Zejména děti budou nadšené z doprovodného programu v podobě střelby z luku, vzduchovky, indiánské foukačky či kuše. Skvěle se na tábor hodí i bungee running.

Dívky budou nadšené z uměleckého malování na obličej.

Vodní atrakce

K létu neodmyslitelně patří také voda. Hned několik našich atrakcích se k vodě skvělé hodí, jmenovitě jde o vodní kolo, vodní běžky a další. I naši nabídku atrakcí spojených s vodou můžete prozkoumat detailněji.

Lety letadlem a helikoptérou

Prázdninové měsíce jsou vhodnou příležitostí i k uspořádání leteckého dnu a možností vyhlídkových a sportovních letů. V nabídce máme v této oblasti hned dvě letadla a dva vrtulníky.