+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Floristika

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks cena na vyžádání
Objednat atrakci

Staňte se na chvíli floristy a nechte se překvapit vlastní tvořivostí. Co je to floristika?  Profesionální florista Vás naučí, jak kreativně vázat a aranžovat květiny nebo efektivně dekorovat stoly. Tuto dovednost pak rádi využijete při rodinných oslavách a jiných příležitostech.

Na jaře a v létě se všechny zahrádky promění v nádhernou směsicí pestrobarevných květů. Naučte se vázat a aranžovat květiny působivě a vkusně jako pravý profesionál. Je dobře známo, že práce s rostlinami a květinami má na člověka uklidňující relaxační působení. Odpočiňte si u této krásné práce a popřemýšlejte, zda tuto atrakci nevyužít jako základní pro odpočinkový firemní teambuilding.

Cena za tento kreativní workshop se odvíjí od počtu osob a rozsahu akce. Floristika jevhodná pro firemní akce, setkání s příteli, rodinné oslavy. Pro menší i větší skupiny.

Tipy na další letní atrakce v přírodě

  • Akce 112 – Akce 112 je zábavně edukační program, při kterém si hravou formou připomenete zásady první pomoci, vyzkoušíte si hasičský zásah, naučíte se vyprošťovat zraněného z auta při havárii, hledat člověka zapadlého v lavině pomocí lavinových vyhledávačů, zachraňovat utonulého, atd.
  • Hry týmové spolupráce – Využijte naše kurzy, založené na principech zážitkové pedagogiky, jenž staví na přirozené komunikaci, motivujícím prostředí a nevšedních společných zážitcích. Připravíme pro Vás jedno či vícedenní program sestavený podle speciálních potřeb vašeho týmu.
  • Lesní golf – Vyzkoušejte si golf v členitém lesním prostředí s upravenými holemi i míčky. Místo golfového hřiště budete hrát mezi stromy, na louce, nebo doma na zahradě, v létě na trávě i v zimě na sněhu.
  • Letní biatlon – Láká Vás si vyzkoušet pocity sportovců na biatlonové střelnici, kteří musí po náročném běhu zklidnit mysl a snížit tep tak, aby byli schopni vystřelit s maximální přesností a trefit terč?
  • Akční scrabble – Chcete se pobavit, proběhnout se a zároveň zapřemýšlet, vymýšlet strategie, komunikovat a spolupracovat v týmu? To Vám nabízí tato akční týmová varianta známé deskové hry scrabble.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Vhodné pro firemní akce, setkání s příteli, rodinné oslavy. Pro menší i větší skupiny.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Floristika

Objednávkový formulář