+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Foto dílna

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks cena na vyžádání
Objednat atrakci

Přemýšlíte, jakou atrakcí vhodnou do interiérů oživit Vaši akci, večírek, párty, oslavu, svatbu? Vytvořte si vlastní fotoateliér s dekoracemi a světly s naší atrakcí foto dílna. Nechte se učesat a namalovat profesionálními vizážisty. Vyzkoušejte si, jaké to je stát se profesionálním fotografem, modelkou či modelem. Fotit se můžete sami našimi fotoaparáty nebo Vás vyfotí profesionál. Fotografie vám vytiskneme přímo na místě nebo předáme v elektronické podobě. Vašimi výtvory potom snadno oslníte přátele na sociálních sítích.

 

Pro jaké akce je foto dílna vhodná?

Atrakce foto dílna je vhodná pro všechny firemní akce a setkání s příteli, pro menší i větší skupiny.

Cena za atrakci se odvíjí podle počtu osob a rozsahu akce.

Jaké další foto atrakce jsou vhodné na Vaše oslavy a párty?

Fotobudka – Fotobudka (nebo se také častěji setkáte s označením fotokoutek) je vtipným a oblíbeným doplňkem každé akce. Nastavíme pozadí, poskytneme doplňky.  Vy se jen postavíte s dětmi a přáteli před samoobslužnou fotobudku, úsměv a fotka je Vaše. Pozadí je obvykle jedno statické, ale lze jej v případě potřeby vyměnit. Neváhejte nás kontaktovat se specifickým přáním a rádi Vám vyjdeme vstříc.

Fotokoutek s klíčováním – Postavte se s přáteli a doplňky před objektiv a modré plátno a rázem se ocitnete v Las Vegas, na divokém západě, mezi zvířaty nebo ve 30. – 80. létech. Zručný fotograf Vás „namontuje“ do předem připraveného pozadí a na místě Vám vytiskneme kvalitní fotografii s logem na památku. Rozdíl od fotobudky je výběr velkého množství pozadí, které si můžete zvolit. Fotokoutek si můžete objednat samostatně nebo jako doplněk k tematickým večírkům a jiným akcím.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Vhodné pro firemní akce a setkání s příteli, pro menší i větší skupiny.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Fotodílna atrakce na párty

Objednávkový formulář