+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Trampolína 4v1

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks od 22 000 Kč
Objednat atrakci

Láká vás se pořádně zhoupnout na pořádné trampolíně? Pak jste u nás správně. Nabízíme k pronájmu velmi specifickou a originální trampolínu 4v1, která prověří všechny adrenalinové nadšence. Trampolína velmi pevné duralové konstrukce umožní využití až čtyřmi skokany současně. Ti jsou bezpečně ukotveni a mohou tak skákat několik metrů vysoko a zkoušet si přemety a salta, výskoky a další kousky pro odvážné. Vše za dohledu vyškoleného personálu. Atrakce se hodí jak na klasické poutě s kolotoči, tak na doprovodné programy různých srazů, výstav a soustředění. Jedná se o velmi výjimečný adrenalinový zážitek, který musíte vyzkoušet!

Nejlepší je na této atrakci to, že si ji mohou užít jak děti, tak dospělí. Díky své konstrukci je dimenzovaná na téměř všechny věkové kategorie účastníků.

Trampolínu si často vybírají pořadatelé různých dětských dnů a městských slavností, ale dokonce nachází své uplatnění rovněž u firemní klientely – pro firemní akce a teambuilding.

V naší agentuře dbáme na bezpečnost účastníků našich atrakcí. K pronájmu trampolíny samozřejmě dostanete plný servis v podobě školené obsluhy, která provede i odbornou montáž a demontáž trampolíny, a zajistí její odvoz z/do našeho centrálního skladu.

Tato atrakce je populární především mezi dětmi a dospívajícími, vhodná je ale i pro vitální dospělé a seniory.

 

Technické parametry

Nutno vyhradit dostatečný prostor s rovným povrchem.

Pro koho je atrakce určena?

Pro děti i dospělé v každém věku.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Trampolína 4v1

Objednávkový formulář