+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Simulátor dojení krávy

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks cena na vyžádání
Objednat atrakci

Znáte zábavnější hru na párty než simulátor dojení krávy? 🙂 O co se jedná? Jednoduše poměřte své „dojící“ schopnosti s ostatními účastníky akce na simulátoru. Pravidla jsou jednoduchá – komu se podaří nadojit více než soupeř v časovém limitu, vyhrává :-).

Tak využijte této jedinečné zkušenosti díky našemu simulátoru dojení krávy a rozesmějete nejen samotné účastníky, ale i spoustu přihlížejících. Naše strakatá „LADY “ nenechá v klidu nejeden fotoaparát. A zážitků, které si s sebou návštěvníci akce odvezou, bude jistě také dostatek.

Nebo je libo jiná atrakce či jedna nestačí? Žádný problém, u nás jste na správném místě. Sestavíme Vám doprovodný program na míru s ohledem na charakter akce, demografická i geografická specifika.

Podobné atrakce:

Chcete spíše atrakci pro opravdové chlapi, třeba na sraz motorkářů a další vyloženě chlapácké akce? Pak Vám jednoznačně doporučujeme stoly na páku, kde si to můžete rozdat jako chlap s chlapem a uspořádat si třeba turnaj v armwrestlingu.

Nebo zkuste další typy simulátorů, které fungují na podobném principu jako naše kravička „lejdy“.

  • Simulátor Rodeo Bizon – na tomto simulátoru prověřte svůj talent udržet se na hřbetu rozběsněného býka. Bezvadná atrakce na všechny venkovní i indoorové akce a párty. Jedna z nejzábavnějších her na párty, která zejména v Americe nemůže chybět v žádném klubu.
  • Rodeo lahev – ekvivalent k rodeo bizonovi, akorát jezdíte na lahvi.
  • Rodeo elektrický míč – další kompaktnější variace elektrického bizona.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Pro děti i dospělé.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Simulátor dojení krávy

Objednávkový formulář