+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Letadlo 2 místa

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 hod od 4 200 Kč
Objednat atrakci

Vyhlídkové lety – Praha i celá ČR. Proleťte se ve sportovním dvoumístném letadle značky TL-96 Star vybavené záchranným systémem. V případě Vašeho zájmu je s ním možno vzlétnout z kteréhokoli letiště v ČR, případně na jiném místě vhodném pro přistávání a start letadla. Nejčastěji pořádáme vyhlídkové lety v Praze, kde je možností k létání jednoznačně nejvíce. Pokud si to však budete velmi hodně přát, je možné létat i ze zahraničí.

Vyhlídkový let letadlem je zážitkem na celý život

A teď opravdu nemyslíme charterový let na dovolenou u moře. Vyhlídkové lety letadlem vám nabídnou nebývalý pohled z ptačí perspektivy, návštěvníci leteckého dne se mohou proletět nad svým domem, prozkoumat své okolí z úplně jiného pohledu. Výlety letadlem tak zanechávají silný zážitek a vzpomínku na celý život. O letu letadlem sní mnoho lidí – splňte jim jejich přání a těšte se z jejich radosti. Let je naprosto bezpečný. S letadlem létá zkušený pilot, který má nalétáno stovky hodin, Tl-36 Star navíc obsahuje pokročilý záchranný systém.

Let sportovním letadlem TL-96 Start na videu

Je pro vás dvoumístné letadlo málo?

Žádný problém! Pokud potřebujete místo pro více pasažérů, doporučujeme čtyřmístné letadlo. Vyhlídkové lety Praha sportovním letadlem zaujmou i Vás.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Pro děti i dospělé, celkem dvě místa. Zajištěna maximální bezpečnost.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

vyhlídkový let sportovním letadlem pro dva

Objednávkový formulář