+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Malá trampolína 2v1

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks cena na vyžádání
Objednat atrakci

Chcete se vrátit do dětských let a pořádně si zablbnout na trampolíně? Pak jste tu správně. Naše bungee trampolína 2v1 prověří všechny adrenalinové nadšence. Jedná se o velmi výjimečný adrenalinový zážitek, který musíte vyzkoušet! Trampolína se vyznačuje velmi pevnou duralovou konstrukcí a umožňuje, aby na ní dováděli hned 2 skákající. Účastníci atrakce jsou připevněni ve speciálních sedácích na pružná elastická lana, díky nimž lze dosahovat skoků až do výšky 8 metrů. Účastník si může zkusit salta vpřed i vzad naprosto bezpečně s dopomocí vyškoleného instruktora.

Nejlepší je na této atrakci to, že si ji mohou užít jak děti, tak dospělí. Díky své konstrukci je dimenzovaná na téměř všechny věkové kategorie účastníků.

Atrakce se hodí jak na klasické poutě s kolotoči, tak na doprovodné programy různých srazů, výstav a soustředění. Trampolínu si často vybírají pořadatelé různých dětských dnů a městských slavností, ale dokonce nachází své uplatnění rovněž u firemní klientely – pro firemní akce a teambuilding.

Na konstrukci trampolíny můžeme rovněž umístit reklamní bannery, jedná se tedy o velmi vhodnou atrakci pro aktivní reklamu.

V naší agentuře dbáme na bezpečnost účastníků našich atrakcí. K pronájmu trampolíny samozřejmě dostanete plný servis v podobě školené obsluhy, která provede i odbornou montáž a demontáž trampolíny, a zajistí její odvoz z/do našeho centrálního skladu.

Jedná se o menší a levnější variantu trampolíny 4v1.

Technické parametry

Nutnost vyhrazení dostatečně velkého prostoru s rovným a pevným povrchem.

Pro koho je atrakce určena?

Pro děti i dospělé každého věku.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Trampolína 2v1 malá trampolína

Objednávkový formulář