+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Inspirace a tipy na sportovní atrakce

Sportovní atrakce patří k těm vůbec nejpopulárnějším v naší nabídce. Protože klademe důraz na zábavu, adrenalin a nevšední zážitky, zpravidla jde o atrakce, které jsou variací na svou sportovní předlohu. Podívejte se sami, jaké zábavné sportovní atrakce v naší nabídce naleznete.

Skákání a běhání tak trochu jinak

Velkému zájmu se těší atrakce bungee running. O co jde? Předlohou této atrakci je všem dobře známý bungee jumping, s kolem pasu uvázaným lanem ale neskáčete, nýbrž běháte! Cílem je uběhnout co nejdále, než vás lano zase stáhne zpět. Pro dospělé může být motivací alkohol v určité vzdálenosti od výchozího bodu, pro děti zase chutné sladkosti.

Další atrakcí je dovednostní skákadlo flybar, které můžete půjčovat u vody nebo na sportovních událostech jako doprovodný program. V principu by se flybar dal popsat jako „velká hustilka“, ze které však neuniká vzduch. Díky stlačenému vzduchu v pístu vás tak flybar po dopadu vždy zase vymrští do vzduchu. Atrakce si získá popularitu kolem skate parků a na událostech týkajících se extrémních sportů.

Klasičtější variantou z naší nabídky je trampolína pro dva nebo pro čtyři skákající.

Sport malý-velký

V nabídce dále máme několik sportovních atrakcí, na které se vždy stojí fronty, ať už si je půjčíte pro jakoukoli událost. Tou první je lidský stolní fotbal, která je přesně tím, co název evokuje. Účastníci jsou připevněni k tyčím v nafukovacím fotbalovém hřišti a musí koordinovat své pohyby podobně jako panáčci v „hospodském“ stolním fotbalu. Nekonečná zábava vhodná pro team-building.

Na podobném principu funguje také atrakce maxi lyže, kde je zase více účastníků uvázáno k jednomu páru lyží a musí koordinovaně zdolat určitou trasu. Další sportovní maxi-atrakcí jsou obří šipky.

Pokud chcete být opravdu velcí, zkuste naši sportovní atrakci nafukovací sumo a až splasknete, můžete zase vsadit na nafukovací „Shoď ho!“.

Zábava na vodě nikdy neomrzí

Z vodních sportovních disciplín si u nás můžete vybrat z vodních běžek nebo vodního kola. V obou případech jde o zábavné atrakce, jejichž cílem sice na první pohled je překonat určitou trasu po vodní hladině na nepříliš stabilním vozítku, skutečným cílem je ale komický pád do vody a pobavení publika. Jdete do toho?

Simulátory… Budoucnost?

V dnešní době jsou na vzestupu různé počítačové hry simulátory, virtuální realita… V nabídce máme například simulátor surfování, klasický simulátor jízdy na býkovi a jeho alternativy v podobě míče a lahve.