+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Reference

Reference-spoluprace

Podívejte se, s kým vším naše firma spolupracuje, a kde můžete potkat naše atrakce a námi realizované akce.

  • Ohňostroje Krupička (realizace ohňostrojů)
  • Sportainment (specialista na týmový adrenalin) www.sportainment.cz
  • Zábavné atrakce (pronájem zábavných atrakcí) www.zabavneatrakce.cz
  • Gemare agency (pořádání promotion akcí) www.gemareagency.cz
  • Olá Events (pořádání firemních, sportovních a společenských akcí na klíč) www.olaevents.cz
  • Servis 365 (pronájem zábavných atrakcí) www.servis365.cz
  • Agentura Říha (pronájem zábavných atrakcí) www.agenrurariha.cz
  • Atrakce Czechbungy (pronájem zábavných atrakcí) www.czechbungy.cz
  • Lemon production (teambuilding, zajištění akcí na klíč ) www.lemons.cz
  • Quickstudio (zajištění akcí na klíč) www.quickstudio.cz
  • Rob design (zajištění akcí na klíč) www.robdesign.cz
  • Survive Bungee jump (pořádání zábavných a sportovních akcí) www.bungee-jump.cz
  • Full Service (pořádání zábavných a sportovních akcí) www.full-service.cz
  • Sekce 8 (pronájem atrakcí a teambuilding) www.sekce8.cz
  • Interactivity (zajištění akcí na klíč) www.interactivity.cz
  • Paintballgame (organizátor paintballových her) www.paintballgame.cz

Autodromy

  • Autodrom Most (Most) www.autodrom-most.cz
  • Autodrom Sosnová (Česká Lípa) www.autodrom.cz
  • Automotodrom Brno (Brno) www.automotodrombrno.cz

Hotely

  • Penzion U Černého Čápa
  • Darovanský Dvůr (Rokycany) www.darovanskydvur.cz
  • Frankův Dvůr (Jindřichův Hradec) www.frankuvdvur.cz
  • Hotel Příchovice (Kořenov) www.hotelprichovice.cz
  • Hotel Sen (Praha – Benešov) www.hotelsen.cz
  • Hotel Pecínov (Benešov) www.hotelpecinov.cz
  • Hotel Atawa (Horažďovice) www.hotelatawa.cz
  • Hotel Račín ( Žďár nad Sázavou) www.racin.cz
  • Farma Michael (Benešov ) www.farmamichael.cz
  • Resort Equitana (Příbram ) www.equitana.cz
  • Hotel Onyx (Břeclav – Lednice) www.onyx.made.cz
  • Hotel Galerie (Praha – Unhošť) www.hotelgalerie.cz
  • Hofmanův Dvůr (Praha – Vinoř) www.hoffmanuv-dvur.cz
  • Hotel René (Praha – Benešov) www.hotel-rene.cz
  • Hotel Ski (Nové Město na Moravě) www.hotelski.cz
  • Penzion Hájenka (Seč – Ústupky) www.hajenka.cz
  • Rekr. zařízení Monínec ( Monínec) www.moninec.cz
  • SporthotelTrhovky (Slapy) www.trhovky.cz
  • Hotel Jaškovská krčma (Těrlicko) www.jaskovskakrcma.cz
  • Mlýnhotel (Jihlava) www.mlynhotel.cz
  • Hotel Murano (Janov nad Nisou) www.hotelmurano.cz
  • DoltonRanch (Praha – Svojetice) www.doltonranch.cz

Letiště

  • Letňany (Praha – Letňany) www.monolit.cz
  • Hořovice (Praha- Plzeň ( 35 km )) www.tady.cz
  • Bubovice (Praha – Plzeň (10 km)) www.akberoun.webzdarma.cz
  • Plasy (Plzeň) www.akplasy.cz
  • Vlašim (Vlašim) www.lkvl.com
  • Benešov (Benešov) www.ak.benesov.org
  • Příbram (Příbram) www.akpm.cz
  • Letiště Strakonice