+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Akce 112

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks cena na vyžádání
Objednat atrakci

Víte, co se stane, když zavoláte tísňovou linku 112? Znáte aktuální doporučení pro poskytování první pomoci? Akce 112 je zábavně edukační program, při kterém si hravou formou připomenete zásady první pomoci, vyzkoušíte si hasičský zásah, naučíte se vyprošťovat zraněného z auta při havárii, hledat člověka zapadlého v lavině pomocí lavinových vyhledávačů, zachraňovat utonulého, atd.

Přednášet Vám budou profesionální záchranáři a hasiči. Dopřejte návštěvníkům vaší akce, svým zaměstnancům nebo kamarádům, jediný zážitek v podobě tohoto zábavně edukačního programu.

Akce 112 jako skvělá atrakce pro teambuildingové akce

akce 112 hasiči

Na tomto obrázku se dvě účastnice atrakce učí, jak se strefit hasící hadicí do terče.

Zabavte své zaměstnance originální a užitečnou formou. Díky této atrakci se nejen skvěle odreagují, ale také spoustu naučí. Dávat první pomoc či umět hasit hasícím přístrojem, to jsou všechno velmi důležité dovednosti pro život.

Atrakce je vhodná pro vícečlenné skupiny, ideálně od 10 lidí až po desítky účastníků, pro firemní akce, akce pro veřejnost, pro mládež a dospělé. Podle rozsahu je akce koncipovaná na obvykle3-6 hodin.

Máte o podobnou atrakci zájem? Kontaktujte nás pro více informací.

Cena akce 112 se odvíjí podle počtu osob a rozsahu akce. Máte zájem o celodenní či půldenní program? To není u nás žádný problém.

Nebo Vás tato atrakce nezaujala? Nic se neděje, máme jich v nabídce přes 70…

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Vhodné skupiny od 10 lidí, pro firemní akce, akce pro veřejnost, pro mládež a dospělé. Podle rozsahu 3-6 hodin.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Akce 112

Objednávkový formulář