+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Inspirace a tipy na indoorové atrakce

Zejména v zimním období jsou indoorové atrakce  nejvyhledávanější kategorií atrakcí. Většina z nich je nenáročná na prostor a vejde se i do menších místností.

Přemýšlíte-li o akční, sportovní a soutěžní atrakci zároveň, rozhodně se zaměřte na Indoor Curling. Tuto týmovou hru inspirovanou severským curlingem, si můžete užít v klidu a v teple uvnitř tělocvičny, hotelu, či v jiném Vámi zvoleném prostoru. Místo ledu si zahrajete na osvětlených kobercích s klouzajícími kameny.

Mrzí Vás, že si například v zimě nemůžete užít některé z našich moto atrakcí? Nezoufejte, máme pro Vás zmenšené provedení :-). Další velmi oblíbenou atrakcí je totiž Autodráha. Je dlouhá 5 m a vleze se na ní 4 dráhy. Užijte si rychlost a soutěžní adrenalin. Originální zábava pro děti i dospělé. Autodráha je zábavnou atrakcí pro firemní večírek, setkání s přáteli nebo rodinný den. Autodráhu lze doplnit reklamou pronajímatele.

A dalším tipem pro indoorové atrakce (a zdaleka ne posledním) je samozřejmě Floristika. Staňte se na chvíli floristy a nechte se překvapit vlastní tvořivostí. Profesionální florista Vás naučí, jak kreativně vázat a aranžovat květiny nebo efektivně dekorovat stoly. Tuto dovednost pak rádi využijete při rodinných oslavách a jiných příležitostech.

Nevíte si rady, jaká další atrakce by se hodila do vnitřních prostor? Neváhejte nás kontaktovat, sestavíme Vám indoor doprovodný program přímo na míru.