+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Inspirace na tipy na vodní atrakce

Léta jsou u nás rok od roku teplejší, a stále více lidí proto vyhledává během prázdnin osvěžení u vody. Nejrůznější přehrady, jezera, rybníky a koupaliště jsou v létě ideálním místem pro vodní atrakce. Zážitky spojené s vodou a s uspořádáním „vodního“ doprovodného programu.

V naší nabídce máme těchto atrakcí hned několik. Podívejte se na naši nabídku a zašlete nám nezávaznou poptávku.

Vodní kolo, jezděte na kole po hladině

Vodní atrakce

První velmi zábavnou atrakcí, která nabourá monotónní dny u vody, je vodní kolo. Atrakce je ideální k uspořádání závodů v jízdě na vodě, kdy soutěžící musí zdolat určitou trasu v co nejrychlejším čase. Přímo královsky se kromě závodníků samozřejmě baví i diváci, kteří se nemohou dočkat, až uvidí „hydro-cyklistu“, který jízdu nezvládne a skončí ve vodě.

Vodní běžky, běžkujte po hladině

Atrakce velmi podobná té předchozí. V tomto případě ale budou závodníci ještě o něco nemotornější, ve vodě skončí téměř každý a diváci se baví o to více. Vodní běžky jsou vyrobeny z gumových plaveckých desek. Kromě běžek máte i hůlky, výbava je tedy kompletní.

V kombinaci s vodním kolem a plaveckým závodem můžete uspořádat unikátní vodní triatlon!

Nafukovací hřiště, vodní fotbal vás dostane

Skvělou vodní atrakcí, pro kterou je nutný přívod čisté vody z hydrantu či cisterny a dostupnost kanalizace, je nafukovací hřiště. Při napuštění hrací plochy vodou dostává fotbal najednou úplně jiný rozměr. Atrakce je vhodná i na místa, kde jinak není plocha pro koupání a hřiště je tak kromě příležitosti k teambuildingu zároveň ideálním místem k osvěžení.

Vodní skútry

Surfování za lodí

V nabídce máme i možnost zapůjčení vodních skútrů, pro více podrobností nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Surf simulátor nejen pro nejmenší

V tomto případě nejde o atrakci přímo spojenou s vodou, simuluje ale jízdu na surfu po vodní hladině. Je tak ideálním doplňkem k variantě přímo na vodě, kdy můžete na souši soutěžit v tom, kdo se na virtuálních vlnách udrží déle. Stejně tak pokud jste vyznavači tohoto vodního sportu a máte potomky, kteří jsou ještě na „ostrou jízdu“ moc mladí, můžete jim dopřát alespoň simulaci zážitku.