+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Dětské čtyřkolky

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
od 2 a více ks / za 1 ks od 6 200 Kč / 6 900 Kč
Objednat atrakci

Dětské čtyřkolky to umožní jezdcům na trati pořádně rozjet v nově vznikající vzrušující sportovní disciplíně. Trať pro čtyřkolky je možno stavět na jakémkoliv nezpevněném povrchu (štěrk, tráva, hlína apod.). Nerovnosti povrchu jsou výhodou. Před samotnou jízdou jsou jezdci důkladně vyškoleni a vybaveni ochrannými pomůckami, aby jim nic nebránilo si jízdu opravdu užít a nabýt na trati dostatečné sebevědomí.

Dětské čtyřkolky v akci na videu

K pronájmu nabízíme kvalitní čtyřkolky značky YAMAHA špičkového konstrukčního provedení s maximální rychlostí 40 km/h. V zájmu bezpečnosti a podle situace lze rychlost omezit. Stroje jsou navíc vybaveny automatickou převodovkou a vypínačem motoru na dálku. Tato atrakce je určena pro méně zdatné jedince. Pokud si chcete užít čtyřkolku na maximum, doporučujeme čtyřkolky pro dospěláky – terénní sportovní čtyřkolky Yamaha nabízející nekompromisní vyžití z rychlé jízdy terénem.

Tato atrakce se velmi dobře hodí do specifického doprovodného programu spíše v jarních a letních měsících, v němž se počítá s dostatečnými prostory pro trať. Může se jednat o blízkou louku, pole, širokou lesní cestu. A také pro takový doprovodný program, kde je spousta dětí a jejich rodičů. Dětské čtyřkolky patří k tomu nejatraktivnějšímu, s čím se na zábavných akcích můžete vůbec setkat.

Technické parametry

Dětské čtyřkolky Yamaha s maximální rychlostí 40 km/h.

Pro koho je atrakce určena?

Primárně pro děti, případně pro jejich rodiče.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

dětské čtyřkolky k pronájmu

Objednávkový formulář