+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Škola skalního lezení, boulderingu, slanění

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks cena na vyžádání
Objednat atrakci

Okuste pocity horolezců a buďte při tom bezpečně nízko nad zemí. Nebo toužíte po větší dávce adrenalinu a chcete viset na laně vysoko na skále? Obojí je možné. Právě pro Vás je naše škola lezení vhodná. Naučíme Vás základy techniky skalního lezení, jištění, případně slaňování a boulderingu. Objevíte bezpečně krásu tohoto sportu se zdatnými instruktory. Základní kurz je možné uskutečnit v přírodě nebo na umělé stěně.

Tuto aktivitu lze objednat samostatně nebo v rámci celodenního outdoorového programu. Cena je na vyžádání a odvíjí se od počtu osob a rozsahu akce. Škola lezení je ideální na dětské tábory, akce pro veřejnost i firemní teambuilding.

Škola lezení – ukázka

škola lezení

Tipy na další tematické teambuildingové akce v přírodě:

  • Akce 112 – Akce 112 je zábavně edukační program, při kterém si hravou formou připomenete zásady první pomoci, vyzkoušíte si hasičský zásah, naučíte se vyprošťovat zraněného z auta při havárii, hledat člověka zapadlého v lavině pomocí lavinových vyhledávačů, zachraňovat utonulého, atd.
  • Akční scrabble – Akční týmová varianta známé deskové hry scrabble. Hrajeme na velkém plátně 1,5×1,5m, písmena jsou rozmístěna v blízkém okolí. Hrát mohou všichni, dospělí i děti, kdekoliv a kdykoliv.
  • Hry týmové spolupráce – Máme pro Vás jedinečný dětský koutek ve variaci pro dospělé! Využijte naše kurzy, založené na principech zážitkové pedagogiky, jenž staví na přirozené komunikaci, motivujícím prostředí a nevšedních společných zážitcích. Ideální na firemní teambuildingové akce.
  • Letní biatlon – Připravíme pro Vás vlastní biatlonovou střelnici, dozvíte více o pravidlech biatlonu, naučíte se střílet ze vzduchovek, nebo malorážek a vyzkoušíte si závod s během, střelbou i trestními koly.
  • Lesní golf – Vyzkoušejte si lesní golf v členitém lesním prostředí s upravenými holemi i míčky. Místo golfového hřiště budete hrát mezi stromy, na louce, nebo doma na zahradě, v létě na trávě i v zimě na sněhu. Tato atrakce pobaví všechny od mládeže po dospělé, golfové amatéry i profesionály.
  • Mobilní lanový park – Připravíme pro Vaši akci různorodé nízké nebo vysoké lanového překážky, kde si prověříte Vaši zdatnost a odvahu.
  • Požární sport – Splňte si svůj dětský sen a staňte se na chvíli hasičem. Vyzkoušíte si přípravu na hasičský zásah, motání a spojování hadic, seznámíte se základní disciplínou požárního sportu.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Vhodné pro menší skupinky, jako součást firemní akce, pro dospělé a děti od 6 let.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Miniškola skalního lezení, boulderingu, slanění

Objednávkový formulář