+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Inspirace a tipy na vhodné adrenalinové atrakce

Hledáte zajímavé adrenalinové atrakce k pronájmu? Pak jste u nás na Doprovodneprogramy.cz správně. Vybrali jsme pro vás z naší nabídky atrakce, při kterých se „zapotí“ i ti nejodvážnější jedinci. Touha po adrenalinu bude zaručeně uspokojena.

Pronájem Lotusu Seven TURBO

Adrenalin na kolech: Terénní, či rychlá jízda

Adrenalin a rychlá auta, to patří neodmyslitelně k sobě. V naší nabídce naleznete k zapůjčení jak rychlá, tak terénní auta. V obou případech si můžete užít skutečně adrenalinovou jízdu – ať už za volantem, nebo jako spolujezdci.

Rychlá jízda:

Netradiční rychlé svezení si můžete vyzkoušet buď v Lotusu Seven turbo, nebo ve vozu Pilgrim Bulldog 2.9l. Rychlou terénní jízdu pak poskytne buggy Piaggio.

Suzuki Samurai pronájem jízda v terénuAdrenalin v terénu:

Pokud hledáte výzvu v podobě překonávání zdánlivě nepřekonatelného terénu, doporučujeme jízdu v americké klasice Hummeru H2, nebo v japonské legendě Suzuki Samurai. Vyzkoušejte si přejet terén, na který byste si nedovolili ani po svých.

aerotrim - zábavná adrenalinová atrakce k pronájmu

Jak si (ne)zamotat hlavu a (ne)ztratit rovnováhu

Další skupina našich adrenalinových atrakcí potrápí vaši stabilitu. Poměrně neobvyklou a o to oblíbenější atrakcí aerotrim, ve kterém se roztočíte hned kolem tří os. Kdo se po absolvování této atrakce udrží stabilně na nohou, toho skutečně nic nerozhodí.

Velmi oblíbené jsou i rodeo atrakce (býk, míč a lahev), či simulátor surfování na moři.

Sněžný skútr - zimní atrakce k pronájmuSportovní atrakce

V zimě nemá konkurenci sněžný skútr a možnost tažení pasažéra v závěsu na napuštěné duši. Jedná se o skvělou zábavu, která nadchne mladé o dospělé.

Pro mladé „skejťáky“ se skvěle hodí i dovednostní skákadlo flybar či nafukovací hra „Shoď ho!“.