+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Surf / snowboard simulátor

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks surf / snowboard od 14 000 Kč / 14 500 Kč
Objednat atrakci

Surf / Snowboard simulátor napodobuje jízdu na surfovém / snowboardovém prkně. Cílem účastníka je udržet se na mnohdy nevyzpytatelném a divokém prkně! Obsluha atrakce může volit proměnlivou rychlost pohybu prkna a tím i určovat obtížnost jízdy – prkno má 10 rychlostních stupňů. Vhodné jak pro děti od 3 let, tak i pro dospělé. Maketa surf simulátoru je vyměnitelná za snowbordové prkno dle požadavků klienta.  Mechanika řízená dvěma mikropočítači je ovládána obsluhou z panelu.  Je třeba příkon 220 V do 100 m a 16 A jistič.

Příklad skvělé a zábavné hry na párty:

Objednejte si náš simulátor a koncipujte jej jako hlavní zábavu večera. Podle počtu účastníku pak vyhlaste soutěž o to, kdo se udrží na prkně nejdéle. Tuto soutěž lze rozdělit na několik bloků v rámci celé akce, aby nebyla najednou příliš dlouhá. Jednotliví účastníci se pak od levelu 1 formou vyřazovací soutěže mohou utkat o krále prkna, který zvládne až do nejvyššího levelu udržet se na prkně co nejdéle.

Surf simulátor v akci na videu

Surf simulátor je velmi populární u dětí, mezi dospělými zase vede simulátor rodeo bizona, který jistě znáte ze starších amerických TV seriálů.

Tato atrakce je vynikající zimní atrakcí, lze ji instalovat kromě exteriéru i do interiéru. Snowboard simulátor tak skvěle zaplní zábavou vaše párty a večírky, na kterých je potřeba jistá dávka adrenalinu a zábavy :-).

Technické parametry

Prostor záboru 5 x 5 m, váha 100 kg. Instalace na rovný a pevný povrch. Proměnlivé rychlosti pohybu.

Pro koho je atrakce určena?

Určeno všem od 3 let a starším včetně dospělých.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

surf simulátor zábavná atrakce pro děti

Objednávkový formulář