+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Fotobudka

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks od 10 000 Kč
Objednat atrakci

Fotobudka (nebo se také častěji setkáte s označením fotokoutek) je vtipným a oblíbeným doplňkem každé akce. Nastavíme pozadí, poskytneme doplňky.  Vy se jen postavíte s dětmi a přáteli před samoobslužnou fotobudku, úsměv a fotka je Vaše. Pozadí je obvykle jedno statické, ale lze jej v případě potřeby vyměnit. Neváhejte nás kontaktovat se specifickým přáním a rádi Vám vyjdeme vstříc.

Na všech večírcích, svatbách a oslavách je fotobudka mimořádně skvělou atrakcí. Všichni si rádi s sebou odnesou fotku z oslavy na památku se svými přáteli nebo s kolegy. Aby měli po letech na co vzpomínat. Dopřejte tuto možnost i účastníkům Vaší akce a nebudete litovat. Skvěle doplní celkovou atmosféru akce.

Fotky jsou připraveny okamžitě na místě, takže si je mohou účastníci akce vzít s sebou domů. Formát fotek je standardního rozměru. Fotky jsou kvalitní, protože je využita nejmodernější fototechnika.

Fotokoutek Praha a okolí

Protože sídlíme v Mníšku pod Brdy, fotobudku nejčastěji pronajímáme v Praze a Středočeském kraji, ale lze jej dovést kamkoliv v rámci celé ČR.

Samoobslužný fotokoutek je vhodný pro všechny firemní akce, dětské dny, svatby, plesy, rodinné oslavy, setkání s příteli, pro menší i větší skupiny a všechny věkové kategorie.

Jaké další foto atrakce jsou vhodné na Vaše oslavy a párty?

Fotodílna – Vytvořte si vlastní fotoateliér s dekoracemi a světly. Nechte se učesat a namalovat vizážisty. Vyzkoušejte si, jaké to je stát se profesionálním fotografem, modelkou či modelem. Fotit se můžete sami našimi fotoaparáty nebo Vás vyfotí profesionál. Fotografie vám vytiskneme přímo na místě nebo předáme na v elektronické podobě. Vašimi výtvory potom snadno oslníte přátele na sociálních sítích.

Fotokoutek s klíčováním – Postavte se s přáteli a doplňky před objektiv a modré plátno a rázem se ocitnete v Las Vegas, na divokém západě, mezi zvířaty nebo ve 30. – 80. létech. Zručný fotograf Vás „namontuje“ do předem připraveného pozadí a na místě Vám vytiskneme kvalitní fotografii s logem na památku. Rozdíl od fotobudky je výběr velkého množství pozadí, které si můžete zvolit. Fotokoutek si můžete objednat samostatně nebo jako doplněk k tematickým večírkům a jiným akcím.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Vhodné pro firemní akce, dětské dny, rodinné oslavy, setkání s příteli, pro menší i větší skupiny a všechny věkové kategorie.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

fotobudka na párty

Objednávkový formulář