+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Aerotrim

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks od 16 000 Kč
Objednat atrakci

Chcete si vyzkoušet rotaci ve třech osách a zažít, jak se člověk cítí ve stavu bez tíže, ať už v kosmu nebo ve volném pádu? Dokážete se zorientovat v prostoru a dokázat, že dokážete zachovat klid v nejistých situacích?

Tak právě pro Vás je určen náš aerotrim, originální astronaut simulátor stavu bez tíže, který ke svému provozu nepotřebuje přívod elektrické energie ani jiného zdroje. Funguje totiž čistě na základě zákonů mechaniky a gravitace. Účastník atrakce je připevněn k aerotrimu speciálními popruhy, které jej drží uprostřed hlavního kruhu a zároveň se samozřejmě drží rukama za hlavní obruč.

Aerotrim si najde využití jak v indooru, tak v exteriéru. Pouze vyžaduje k provozu rovný pevný povrch a dostatečně veliký prostor k záboru. Aerotrim se našim klientům osvědčil vždy. Je to jedna z nejoblíbenějších a nevzrušujících atrakcí, kterou máme v nabídce.

Aerotrim v akci na videu

Máme pro Vás skvělý tip, na jaký druh akcí se hodí simulátor nejvíce. Jedná se o skvělý doplněk sportovních či věděckých srazů a konferencí. Tato atrakce nabízí nevšední zábavu, a zároveň otestuje váš mozek i žaludek. Vzájemně pak můžou návštěvníci akce porovnávat své pocity a diskutovat o fyzické zátěži nebo fyzikálních dějích. Pro návštěvníky vaší akce, kteří rádi potrápí svůj mozek, avšak svůj žaludek chtějí nechat raději v klidu, doporučujeme zapůjčení hlavolamů nebo mobilního casina.

Technické parametry

Pro umístění je nutné vymezit pevný rovný prostor.

Pro koho je atrakce určena?

Pro větší děti (cca od 12 let) a dospělé.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Pronájem atrakce za 4 hodiny provozu: 16.000 Kč
Cena za každou další hodinu: 2.000 Kč (bez DPH

aerotrim - simulátor stavu beztíže

Objednávkový formulář