+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Fotokoutek s klíčováním

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks od 11 500 Kč
Objednat atrakci

Postavte se s přáteli a doplňky před objektiv a modré plátno a rázem se ocitnete v Las Vegas, na divokém západě, mezi zvířaty nebo ve 30.–80. retro létech. Zručný fotograf Vás „namontuje“ do předem připraveného pozadí a na místě Vám vytiskneme kvalitní fotografii s logem na památku. Rozdíl od fotobudky tkví ve výběru velkého množství pozadí, které si můžete zvolit jako podklad pro Vaši fotku. Fotokoutek s klíčováním si můžete objednat samostatně nebo jako doplněk k tematickým večírkům a jiným akcím. Jedná se o perfektní atrakci do interiérů.

fotokoutek s klíčováním

fotokoutek s klíčováním

Na jaké akce je fotokoutek vhodný?

Fotokoutek se perfektně hodí na firemní akce, dětské dny, rodinné oslavy, setkání s příteli, pro menší i větší skupiny a všechny věkové kategorie. Finální cena za pronájem této atrakce se odvíjí od počtu osob a rozsahu akce.

Jaké další foto atrakce jsou vhodné na Vaše oslavy a párty?

Fotobudka – Fotobudka (nebo se také častěji setkáte s označením fotokoutek) je vtipným a oblíbeným doplňkem každé akce. Nastavíme pozadí, poskytneme doplňky.  Vy se jen postavíte s dětmi a přáteli před samoobslužnou fotobudku, úsměv a fotka je Vaše. Pozadí je obvykle jedno statické, ale lze jej v případě potřeby vyměnit. Neváhejte nás kontaktovat se specifickým přáním a rádi Vám vyjdeme vstříc.

Fotodílna – Vytvořte si vlastní fotoateliér s dekoracemi a světly. Nechte se učesat a namalovat vizážisty. Vyzkoušejte si, jaké to je stát se profesionálním fotografem, modelkou či modelem. Fotit se můžete sami našimi fotoaparáty nebo Vás vyfotí profesionál. Fotografie vám vytiskneme přímo na místě nebo předáme na v elektronické podobě. Vašimi výtvory potom snadno oslníte přátele na sociálních sítích.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Vhodné pro firemní akce, dětské dny, rodinné oslavy, setkání s příteli, pro menší i větší skupiny a všechny věkové kategorie.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Fotokoutek s klíčováním

Objednávkový formulář