+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Inspirace a tipy na vhodné automoto atrakce

Vůně benzínu, rozpálený asfalt, úžasný zvuk dvanáctiválců, pohled na nablýskané veterány. To je jen krátký výčet toho, co neodmyslitelně patří ke všem autosalonům, automobilovým a motorkářským srazům či k automobilovým závodům. Ke všem těmto událostem také neodmyslitelně patří nadupaný doprovodný program – ohledně něj se obraťte na nás. Automoto atrakce různých kategorií pro Vás připravíme na míru.

V naší nabídce naleznete kompletní nabídku auto/moto doprovodných programů vhodných pro děti, ženy i dospělé, pro milovníky historických aut, sporťáků, off-roadů či motorek.

Auto-moto atrakce

Terénní jízda se vším všudy

HummerHoldujete napětí při překonávání velkých převýšení nebo rozblácených či zasněžených cest? Pak právě pro vás máme v nabídce jízdu v americké legendě Hummeru H2 Luxury. Poctivý osmiválec o objemu šesti litrů si nezadá ani s tím nejtěžším terénem. Tohle není žádný „oplastovaný crossover“, Hummer vždy byl, je a bude nefalšovaný teréňák!

Pokud máte raději něco klasického a desítkami let prověřeného, možná raději sáhnete po japonské tradici v podobě Suzuki Samurai. Proti těžkopádnému šesstimístnému Hummeru se jedná o lehké terénní auto pro dva, díky čemuž se v terénu chová úplně jinak, nepoužívá hrubou sílu, ale obratnost. Můžete jej buď sami řídit, nebo se jako pasažér svést s profesionálním řidičem.

Máte rádi terén, ale chcete i rychlost? Vsaďte na buggy!

Buggy Piaggio

Sportovně laděnou terénní jízdu vám nabídne bugina Piaggio PGO 500i. Jízda v bugině je skvělým zážitkem, zapůjčení je ideální pro skupinu nadšenců nebo jako doprovodný program třeba na firemním team buildingu či u sportovní akce u jezera nebo přehrady. Soutěživí jedinci mohou závodit na trati, kterou lze postavit na jakémkoliv terénu (štěrk, písek, tráva, asfalt). S buggy Piaggio lze díky způsobilosti k silničnímu provozu jezdit i v ulicích měst.

Stejnou trať mohou následně pro závod využít i ratolesti, v nabídce totiž máme i dětské buggy.

Variantou pro děti i dospělé jsou terénní čtyřkolky a dětské čtyřkolky.

Historie na čtyřech kolech

Bulldog Pilgrim 2.9iV nabídce máme také dvě historická supersportovní auta, prvním z nich je Pilgrim Bulldog 2.9i, kde vás dostane skvěle naladěný šestiválcový motor. Tato atrakce si přímo říká o zakoupení jako doprovodný program na různé srazy historických vozů.

Druhou variantou je Lotus Seven Turbo, velmi podobně laděné vozítko s velmi nízkým podvozkem, odkrytou střechou a dvěma místy pro řidiče a spolujezdce. Řídit můžete opět buď sami, nebo jako pasažér vedle profesionálního řidiče.

Jdeme na okruh s malými automobily a motorkami

Zmenšené modely mohou přinést zcela nový rozměr zábavy. Proto i my máme v nabídce mnoho „mini-modelů“, z nichž některé jsme vám již představili výše. Zbývá nám ale výčet několika dalších. V první řadě nemůžeme nezmínit všem dobře známé motokáry – s trochou nadsázky se budete cítit jako ve zmenšené formuli. Nekonečná zábava, závody na okruhu, předjíždění, hlasitý zvuk motoru, to vše dělá z motokár ideální atrakci pro teambuilding nebo doprovodný program silničních a rallye závodů. Motokáry jsou u nás věkově omezeny pro dospělé a mladistvé.

Na opačném konci pak jsou v naší nabídce RC modely, tedy modely zmenšené natolik, že se ovládají dálkově. Využít lze opět připravené okruhy, na kterých lze závodit, nebo můžete překonávat různé překážky, kličkovat mezi kužely a podobně.

Někde uprostřed pak stojí dětmi i dospělými oblíbené minibiky a miničtyřkolky. Vyloženě pro děti jsou tu pak dětská autoškola a dětská elektrovozítka.