+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Vodní běžky

Objednat atrakci

Vodní běžky jsou zábavnou a vyhledávanou aktivitou pro děti i dospělé. Tato letní atrakce vhodná pro akce na vodu se skvěle doplňuje se zapůjčením vodního kola. V kombinaci s vodním kolem a plaveckým závodem můžete uspořádat unikátní vodní triatlon!

Princip atrakce vodních běžek

Jedná se jednoduchou zábavu, která sice vždy skončí pádem do vody, ale o to tu přece jde. Šampion, který zvládne běžkovat nejdéle, jistě sklidí zasloužené ovace a obdiv publika.

Atrakce vodních běžek se skládá ze dvou širších lehkých plovoucích lyží, které jsou vyrobeny z gumových plaveckých desek, a samozřejmě nechybí ani hůlky. Cílem každého vodního běžkaře je dojet na těchto lyžích co nejdál nebo se co nejdéle na vodě udržet. Můžete uspořádat v rámci svého programu zábavnou soutěž, v nichž se všichni účastníci mohou předvést a porovnat své síly – svou šikovnost i talent. Jistě si dokážete představit, že pohled na takové sportovce na vodě je velmi vtipný – o zábavu na Vaší akci tedy budete mít vystaráno na velmi dlouhou dobu.

Kontaktujte nás a objednejte si komplexní doprovodný program k vodě. Pořádáte akci u rybníka, přehrady, nádrže či dokonce koupaliště? Právě tato místa jsou v létě ideální pro umístění atrakcí spojených s vodou a pro uspořádání „vodního“ doprovodného programu.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Pro děti i dospělé, lidi v každém věku.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Objednávkový formulář