+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Letní biatlon

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks cena na vyžádání
Objednat atrakci

Láká Vás si vyzkoušet pocity sportovců na biatlonové střelnici, kteří musí po náročném běhu zklidnit mysl a snížit tep tak, aby byli schopni vystřelit s maximální přesností a trefit terč? Tento divácky populární sport má v Česku velkou tradici, a to jak klasický zimní biatlon na lyžích, tak i jeho „suchá“ letní varianta s během. My pro Vás připravíme vlastní biatlonovou střelnici, dozvíte více o pravidlech biatlonu, naučíte se střílet ze vzduchovek, nebo malorážek a vyzkoušíte si závod s během, střelbou i trestními koly. Zkuste letní biatlon s námi.

Tento program si můžete objednat samostatně, nebo jako součást teambuildingové či outdoorové akce, kterou rádi připravíme na míru pro Vaši skupinu.

Další tematické teambuildingové akce v přírodě:

  • Akce 112 – Akce 112 je zábavně edukační program, při kterém si hravou formou připomenete zásady první pomoci, vyzkoušíte si hasičský zásah, naučíte se vyprošťovat zraněného z auta při havárii, hledat člověka zapadlého v lavině pomocí lavinových vyhledávačů, zachraňovat utonulého, atd.
  • Akční scrabble – Akční týmová varianta známé deskové hry scrabble. Hrajeme na velkém plátně 1,5×1,5m, písmena jsou rozmístěna v blízkém okolí. Hrát mohou všichni, dospělí i děti, kdekoliv a kdykoliv.
  • Hry týmové spolupráce – Máme pro Vás jedinečný dětský koutek ve variaci pro dospělé! Využijte naše kurzy, založené na principech zážitkové pedagogiky, jenž staví na přirozené komunikaci, motivujícím prostředí a nevšedních společných zážitcích. Ideální na firemní teambuildingové akce.
  • Lesní golf – Vyzkoušejte si lesní golf v členitém lesním prostředí s upravenými holemi i míčky. Místo golfového hřiště budete hrát mezi stromy, na louce, nebo doma na zahradě, v létě na trávě i v zimě na sněhu.
  • Miniškola skalního lezení – Okuste pocity horolezců a buďte při tom bezpečně nízko nad zemí. Nebo toužíte po větší dávce adrenalinu a chcete viset na laně vysoko na skále?
  • Mobilní lanový park – Připravíme pro Vaši akci různorodé nízké nebo vysoké lanového překážky, kde si prověříte Vaši zdatnost a odvahu.
  • Požární sport – Splňte si svůj dětský sen a staňte se na chvíli hasičem. Vyzkoušíte si přípravu na hasičský zásah, motání a spojování hadic, seznámíte se základní disciplínou požárního sportu.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Vhodné pro dospělé a mládež, pro menší a střední skupiny, nebo pro větší skupiny jako součást outdoorového programu

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Letní biatlon

Objednávkový formulář