+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Skákací hrad  - atrakce pro dětiVybrali jsme pro vás ze své nabídky atrakce, které jsou určené primárně pro děti. Pokud hledáte doprovodný program na dětský den, na oslavu, nebo i na událost pro dospěláky, kteří potřebují děti zabavit, jste na správném místě.

Atrakce pro nejmenší: Nafukovací atrakce pro děti

Na skákacím hradu stráví kus dětství snad každé dítě, popularita této atrakce neklesá ani dnes. Nafukovací atrakce jsou obecně u dětí velmi oblíbené, stejně jako u rodičů. Jsou totiž maximálně bezpečné, dítě vždy spadne do měkkého, s úsměvem na tváři vstane a „dovádí“ vesele dál.

Kromě nafukovacího hradu nabízíme také dva typy skluzavek a jedno nafukovací centrum, které je na rozdíl od klasického skákacího hradu o něco více interaktivní a nabízí kromě volné plochy na skákání také různé překážky a prolézačky.

[gallery link="file" ids="217,282,358"]

Ke všem nafukovacím atrakcím zajistíme odborný dohled, dopravu po celé ČR a zaškolení vašeho personálu. Pro umístění je nutné zajistit rovnou zpevněnou plochu a přísun elektrické energie 220 V max. 50 metrů daleko, atrakce mají pro dofukování nepřetržitý odběr.

Vyberte si, kterou nafukovací atrakci si pronajmete:

Auta a motorky pro mladé závodníky

S vášní pro rychlá kola se musí člověk narodit. Proto některé děti místo skákacího hradu sednou raději za volant. Na akce, kterých se zúčastní nejmenší děti, máme malá elektrická vozítka. Ti větší mohou zasednout za volant dětské čtyřkolky nebo dokonce motokáry.

[gallery link="file" ids="439,435,295"]

Pronájem vybrané atrakce zahrnuje dopravu techniky na domluvené místo, zaškolení personálu a odborný dohled.

Pronajměte si některou z atrakcí pro mladé závodníky:

Doprovodné programy pro budoucí sportovní hvězdy

Bungee running - atrakce pro dětiPořádáte sportovní den či jinou akci pro děti nebo dospělé, na které byste rádi měli sportovně laděný doprovodný program pro děti? V nabídce máme několik atrakcí, na které budou i energií nabití mladí sportovci stát trpělivě frontu.

Zapůjčte si sportovní atrakce pro děti:

A něco pro kreativní a bystré děti

Nesmíme zapomenout ani na vědomostní soutěže a prostor pro kreativitu. Pro tyto děti máme v nabídce sbírku hlavolamů, kterou s nimi mohou stejně nadšeně řešit i dospělí.

Malování na obličej  - atrakce pro děti

Kreativní děti pak jistě na každé události ocení možnost malování na obličej, kdy se mohou proměnit ve své oblíbené pohádkové a televizní postavy, či se nechat pomalovat dle své vlastní fantazie.