+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Nafukovací hrad

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks od 9 000 Kč
Objednat atrakci

Skákací hrad je jednoznačně nejoblíbenější dětskou atrakcí, která by neměla chybět na žádném doprovodném programu, v němž je šance, že se nějaké děti objeví :-). Ve skákacím hradu si hravě zahraje i několik dětí, mohou v hradu vymýšlet různé hry nebo jen skákat a užívat si jeho měkký pestrobarevný vzduchový polštář. Skákací hrad můžeme vidět na různých poutích, dětských dnech, městských slavnostích, volebních kampaní nebo narozeninových párty. Skákací hrad je vhodný pro 8 až 10 dětí ve věku do 11 let pod dozorem obsluhy.

Pro děti jsou skákací hrady mimořádným zážitkem, kterému se jen těžko vyrovnávají další atrakce. Skákací hrady hrají všemi barvami a různé prolézačky v nich jsou pro všechny děti velmi vzrušující. A také, co je benefiemt i pro rodiče, jsou pak příjemně unaveni a nemají doma šanci zlobit 😉

V naší agentuře také velmi dbáme na bezpečnost všech našich atrakcí pro všechny účastníky. A skákací hrad pro ty nejmenší není samozřejmě výjimkou. Náš nafukovací hrad splňuje všechny požadavky pro jeho bezpečný provoz. Zároveň na provoz atrakce dohlíží vyškolená obsluha, která na děti dává pozor, kontroluje jejich množství a chování ve hradu apod.

Přemýšlíte-li vedle skákacího hradu i o dalších atrakcích vhodných pro děti, využijte našich služeb, dokážeme Vám sestavit doprovodný program pro děti na míru. Co takhle dětské buggy?

Technické parametry

  • Prostor záboru 6,5 x 4,5 x 3,5 m, váha 150 kg. Instalace na jakýkoliv povrch.
  • Je potřeba příkon 220 V do 50 m. Neustálý odběr 0,75 kW.

Pro koho je atrakce určena?

Atrakce je určena pro děti přibližně do 11 let.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

nafukovací hrad

Objednávkový formulář