+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Tipy a inspirace na zimní atrakce

Pravá zima se spoustou sněhu přímo vybízí k dovádění. Doprovodné programy v blízkosti lyžařských středisek mají vždy velký úspěch. Nejen pro takové účely ale máme atrakce, podívejte se na kompletní nabídku našich doprovodných programů, které jsou vhodné do zimních měsíců.

Do sněhu na čtyřech kolech

Hummer

Jízda terénním autem v hlubokém sněhu, to je zážitek na celý život. Z naší nabídky můžeme doporučit jízdu v Hummeru H2 Luxury, obojživelnou šestikolku, či japonskou legendu Suzuki Samurai.

Ověřte si své jezdecké schopnosti v nehostinném prostředí zledovatělých cest, jednoduše nás kontaktujte, domluvíme ideální termín přímo pro vás nebo pro vaši akci, kdy se mohou na připravené trase svézt vaši návštěvníci.

Svezení na sněžném skútru nebo za ním

Pokud je někdo na sněhu jako doma, tak je to sněžný skútr. Toto unikátní vozidlo nabízí vysoký výkon a přesné řízení, kdo by si jízdu na něm nechtěl vyzkoušet?

Kromě řízení sněžného skútru nabízíme i možnost svezení za ním na nafukovací duši, ideální zábava pro náctileté.

Zašlete nám nezávaznou poptávku a informujte se o dostupnosti.

Pásová čtyřkolka vás dostane

Dalšího motorového zástupce, který si se sněhem rozumí, představuje v naší nabídce pásová čtyřkolka. Ta je ideální ke skupinovým projížďkám po zasněženém terénu a zimních cestách.

Vyhlídkové lety nad zimní krajinou

Zimní lety letadlem

Vyhlídkové lety jsou typické spíše pro letní měsíce, o to pikantnější je vyrazit si do vzduchu v zimě. Poslední roky to sice bohužel málokdy platí, ale „ladovská zima“ pozorovaná z oblohy patří mezi ty nejkrásnější letecké zážitky.

V nabídce máme dvoumístné i čtyřmístné letadlo či vrtulníky, rádi se s vámi operativně domluvíme na požadovaném termínu.

Anebo do haly, téměř s čímkoliv

Nachází-li se vaše akce pod střechou, jsme schopni zajistit většinu dostupných atrakcí z naší nabídky ve vnitřních prostorách, stačí nás včas kontaktovat, abychom mohli zajistit vše potřebné. Co bychom vám doporučili? Třeba vždy populární skořápky, rodeo simulátor, RC modely ale i mnohé další.