+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Zajímavé odkazy

Na této stránce najdete zajímavé odkazy z našeho oboru – pronájem atrakcí, ubytování, trávení volného času či sportu a dalších zábavných nebo kulturních aktivit. Tito partneři na pronájem atrakcí a další služby se Vám mohou hodit.

Partneři na pronájem atrakcí, zážitkové agentury, kultura a sport

Pronájem atrakcí – Agentura Říha z Prahy se specializuje na pronájem dětských atrakcí jako jsou skákací hrady, nafukovací skluzavky, ale také na pořádání teambuildingových akcí a komplexně zábavných programů na míru.

Sháníte baletizol jako rychlé a levné řešení podlah pro Vaše módní přehlídky, divadlo, koncerty, zábavné programy? Firma Start Production jej prodává za skvělé ceny.

ZabavniServis.cz jsou rovněž specialisté na pronájem atrakcí pro děti. V nabídce nechybí skákací hrady, nafukovací skluzavky, bazén s kuličkami a další oblíbené dětské atrakce.

Adventure Centrum se zabývá prodejem a distribucí špičkových sportovních i rekreačních kajaků od americké značky Hobie. Váš partner na cestách 365 dní v roce.

Pro vaše akce v přírodě se bude velmi hodit instantní outdoorový gril, který nezanechává v přírodě žádnou nežádoucí stopu. Tento jednorázový gril se jednoduše rozloží působením mikroorganismů.

Solární vařiče a grily – prodejce praktických outdoorových vařičů čistě na sluneční energii. Bez paliva, ohně a kouře. Tyto velmi technologicky rozvinuté produkty společnosti GoSun se Vám budou hodit i jako upoutávka a promo na Vaši akci.

Kvadriatlon – web o kvadriatlonu, netradiční sportovní disciplíně, kde se kombinuje běh, kajak, kolo a plavání.

Geodetické zaměření stavby a další geodetické práce – firma Progeo Data se soustředí na moderní metody zaměření staveb a interiérů pomocí 3D skenování, které jsou rychlé a velmi přesné. Může se hodit při pořádání větších kulturních akcí a koncertů.

Koloběžky Olomouc – kamenná prodejna kvalitních koloběžek značky MIBO.

Grafstudio.cz je reklamní agentura, která se zabývá kompletními službami z oblasti reklamy a propagace. Můžete ji využít pro propagaci svých doprovodných programů.

Zdraví a ubytování

Hledáte možnosti rekreace či prostor pro pořádání vašich akcí v srdci Jeseníků? Vyzkoušejte Lázně Karlova Studánka.

Pokud potřebujete poradit s Vašim jídelníčkem s cílem zhubnout nebo posílit své zdraví, kontaktujte Hanu Lang. Je to zkušený výživový specialista, který se již 20 let zaměřuje na zdraví svých klientů, a pomáhá jim od potravinových alergií díky testům potravinové intolerance.

Resort Eden Herlíkovice – ubytování přímo pod sjezdovkou skiareálu Herlíkovice u města Vrchlabí.

Pokud vás trápí potíže s pohybovým aparátem, zkuste služby fyzioterapeut Olomouc.

Vše o horalském dulcimeru a dalších hudebních nástrojích do přírody. Zlepšete si paměť a náladu hrou na hudební nástroj.

Běhání, sport a zdravý životní styl – všechny informace pěkně pohromadě na portálu Běháme.cz.

Kosmetika Most – nehte se hýčkat v JH Ateliéru, který kompletní kosmetické služby, manikúru i pedikúru.

Omládněte díky facelift Praha. Energetický facelift je zcela nová metoda, kterou se v Praze zabývá i terapeutka Jana Čechráková.

Testy potravinové intolerance jsou velmi účinnou metodou, jak si díky nim a následné úpravě stravy zajistit lepší zdraví pro všechny Vaše aktivity a koníčky.

Stylista Olomouc – Šárka Pěnkavová Vám pomůže s výběrem Vašeho šatníku. Je možné její služby využít i jako netradiční dárek – na svém webu má dárkové poukazy.

Další partnerské stránky

Kominictví Nocarovi

Zemní a výkopové práce

Autoservis a pneuservis Brandýs nad Labem

Prodej nemovitostí Florida – dostupné bydlení v USA

Okna Mohelnice Plhák – kompletní služby související s montáži a servisem plastových oken a dveří

Dveře Most – prodej a montáž kvalitních dveří nejrůznějších typů, materiálů a dekorů levně a kvalitně. Stavte se na prodejnu k Šujanům ve městě Most a vyberte si dveře přímo pro vás z bohaté výstavky dveří.

Revize smluv online – nechcete podepsat neplatnou nebo nevýhodnou smlouvu? Poraďte se online se zkušenými právníky.

Návrh interiérů Olomouc

Nejlepší online přáníčka k narozeninám

Přání k svátku a k dalším příležitostem