+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Zajímavé odkazy

Na této stránce najdete zajímavé odkazy z našeho oboru – pronájem atrakcí, ubytování, trávení volného času či sportu a dalších zábavných nebo kulturních aktivit.

Pronájem atrakcí – Agentura Říha z Prahy se specializuje na pronájem dětských atrakcí jako jsou Skákací hrady, Nafukovací skluzavky, ale také na pořádání teambuildingových akcí a komplexně zábavných programů na míru.

ZabavniServis.cz jsou rovněž specialisté na pronájem atrakcí pro děti. V nabídce nechybí skákací hrady, nafukovací skluzavky, bazén s kuličkami a další oblíbené dětské atrakce.

Pro vaše akce v přírodě se bude velmi hodit instantní outdoorový gril, který nezanechává v přírodě žádnou nežádoucí stopu. Tento jednorázový gril se jednoduše rozloží působením mikroorganismů.

Hledáte vhodné prostory pro pořádání vašich zábavných eventů, firemních akcí? Pak Vám vřele doporučujeme Penzion u Černého Čápa v Jižních Čechách.

Up-Events je kreativní agentura zaměřená na eventy.

Hledáte možnosti rekreace či prostor pro pořádání vašich akcí v srdci Jeseníků? Vyzkoušejte Lázně Karlova Studánka.

Solární vařiče a grily – prodejce praktických outdoorových vařičů čistě na sluneční energii. Bez paliva, ohně a kouře. Tyto velmi technologicky rozvinuté produkty společnosti GoSun se Vám budou hodit i jako upoutávka a promo na Vaši akci.

Adventure Centrum se zabývá prodejem a distribucí špičkových sportovních i rekreačních kajaků od americké značky Hobie. Váš partner na cestách 365 dní v roce.

Kvadriatlon – web o kvadriatlonu, netradiční sportovní disciplíně, kde se kombinuje běh, kajak, kolo a plavání.

Grafstudio.cz je reklamní agentura, která se zabývá kompletními službami z oblasti reklamy a propagace. Můžete ji využít pro propagaci svých doprovodných programů.

Levná dovolená – tipy na zajímavé turistické destinace v České republice i ve světě. Užívejte si života, bavte se a cestujte.

 

Další partnerské stránky:

Kominictví Nocarovi

Zemní a výkopové práce

Autoservis a pneuservis Brandýs nad Labem

Prodej nemovitostí Florida – dostupné bydlení v USA

Jana Čechráková – terapeutka metodou EFT

Výživové poradenství v Praze