+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Zajímavé odkazy

Na této stránce najdete zajímavé odkazy z našeho oboru – pronájem atrakcí, ubytování, trávení volného času či sportu a dalších zábavných nebo kulturních aktivit.

Pronájem atrakcí – Agentura Říha z Prahy se specializuje na pronájem dětských atrakcí jako jsou Skákací hrady, Nafukovací skluzavky, ale také na pořádání teambuildingových akcí a komplexně zábavných programů na míru.

Geodetické zaměření stavby a další geodetické práce – firma Progeo Data se soustředí na moderní metody zaměření staveb a interiérů pomocí 3D skenování, které jsou rychlé a velmi přesné.

ZabavniServis.cz jsou rovněž specialisté na pronájem atrakcí pro děti. V nabídce nechybí skákací hrady, nafukovací skluzavky, bazén s kuličkami a další oblíbené dětské atrakce.

Pro vaše akce v přírodě se bude velmi hodit instantní outdoorový gril, který nezanechává v přírodě žádnou nežádoucí stopu. Tento jednorázový gril se jednoduše rozloží působením mikroorganismů.

Hledáte vhodné prostory pro pořádání vašich zábavných eventů, firemních akcí? Pak Vám vřele doporučujeme Penzion u Černého Čápa v Jižních Čechách.

Hledáte možnosti rekreace či prostor pro pořádání vašich akcí v srdci Jeseníků? Vyzkoušejte Lázně Karlova Studánka.

Solární vařiče a grily – prodejce praktických outdoorových vařičů čistě na sluneční energii. Bez paliva, ohně a kouře. Tyto velmi technologicky rozvinuté produkty společnosti GoSun se Vám budou hodit i jako upoutávka a promo na Vaši akci.

Adventure Centrum se zabývá prodejem a distribucí špičkových sportovních i rekreačních kajaků od americké značky Hobie. Váš partner na cestách 365 dní v roce.

Kvadriatlon – web o kvadriatlonu, netradiční sportovní disciplíně, kde se kombinuje běh, kajak, kolo a plavání.

Grafstudio.cz je reklamní agentura, která se zabývá kompletními službami z oblasti reklamy a propagace. Můžete ji využít pro propagaci svých doprovodných programů.

Levná dovolená – tipy na zajímavé turistické destinace v České republice i ve světě. Užívejte si života, bavte se a cestujte.

Resort Eden Herlíkovice – ubytování přímo pod sjezdovkou skiareálu Herlíkovice u města Vrchlabí

Vše o horalském dulcimeru a dalších hudebních nástrojích do přírody.

Běhání, sport a zdravý životní styl – všechny informace pěkně pohromadě na portálu Běháme.cz.

Další partnerské stránky:

Kominictví Nocarovi

Zemní a výkopové práce

Autoservis a pneuservis Brandýs nad Labem

Prodej nemovitostí Florida – dostupné bydlení v USA

Jana Čechráková – terapeutka metodou EFT

Výživové poradenství v Praze

Okna Mohelnice Plhák – kompletní služby související s montáži a servisem plastových oken a dveří

Dveře Most – prodej a montáž kvalitních dveří nejrůznějších typů, materiálů a dekorů levně a kvalitně. Stavte se na prodejnu k Šujanům ve městě Most a vyberte si dveře přímo pro vás z bohaté výstavky dveří.

Zaměstnávání Ukrajinců a dalších cizinců – v agentuře All Around Europe jsou specialisté na zaměstnávání cizinců.

Testy potravinové intolerance jsou velmi účinnou metodou, jak si díky nim a následné úpravě stravy zajistit lepší zdraví pro všechny Vaše aktivity a koníčky.

Revize smluv online – nechcete podepsat neplatnou nebo nevýhodnou smlouvu? Poraďte se online se zkušenými právníky.