+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Minibike

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
od 2 a více ks / za 1 ks od 3600 Kč / 4000 Kč
Objednat atrakci

Co je to minibike? No přece velmi atraktivní motoristický sport pro děti i dospělé původem z Itálie. Minibiky jsou díky automatické převodovce velice jednoduché na obsluhu. Ovládáte pouze brzdu a plyn, jízdu tedy zvládnou hravě i děti. Stroje pohání benzínový motor o obsahu 40 ccm a výkonu 2,5 kW. Jejich maximální rychlost je 60 km/h, kterou však lze v zájmu bezpečnosti a dle situace omezit. Nosnost těchto strojů je 130 kg.

Minibiky se neobejdou bez kvalitní a zajímavé tratě, kterou Vám sestavíme v rámci pronájmu. Podmínkou pro stavbu tratě je co nejhladší asfalt či beton nebo jím vlastnostmi podobné povrchy. Trať se staví z pneumatik spojených igelitovou páskou.

Věřte tomu, že dobře uřídit minibike není zas tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Čím jste vyšší, tím pro Vás bude těžší se na minibike správně posadit a srovnat všechny úhly :-). Nebojte se ale, před jízdou Vám vše vysvětlí zkušený instruktor a uvidíte, že po chvilce zkoušení nebudete mít s jízdou na tomto mini-stroji problémy.

Video: Minimotorky (minibiky) v akci

Chcete zkusit jiné auto/moto atrakce?

Pokud chcete mít větší stabilitu, zkuste si zapůjčit miničtyřkolky. Vyhovují-li Vám spíše 4 kola, doporučujeme k pronájmu motokáry.

Technické parametry

Nutno zajistit dostatečně velkou plochu s hladkým povrchem (asfalt, beton).

Pro koho je atrakce určena?

Pro děti i dospělé, nosnost až 130 kg.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

minibike

Objednávkový formulář