+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Požární sport

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks cena na vyžádání
Objednat atrakci

Splňte si svůj dětský sen a staňte se na chvíli hasičem díky naší atrakci Požární sport! Vyzkoušíte si přípravu na hasičský zásah, motání a spojování hadic, seznámíte se se základní disciplínou požárního sportu a spoustu zajímavých i užitečných informací.

K provozu atrakce je zapotřebí pouze malá louka, vodní plocha a chuť se bavit. Vzhledem k nutnosti provozování atrakce v exteriéru je Požární sport vhodný především na jaro a léto.

Tato aktivita je vhodná jako nevšední doplněk na firemní akce, akce pro veřejnost, pro mládež a dospělé, rodinné a dětské dny. Může být objednána samostatně nebo jako součást programu Akce 112. Cena se odvíjí od počtu osob a rozsahu akce. Vhodné jsou skupiny od 10 lidí.

Další tematické atrakce vhodné jako letní atrakce a teambuilding v přírodě:

  • Akce 112 – Akce 112 je zábavně edukační program, při kterém si hravou formou připomenete zásady první pomoci, vyzkoušíte si hasičský zásah, naučíte se vyprošťovat zraněného z auta při havárii, hledat člověka zapadlého v lavině pomocí lavinových vyhledávačů, zachraňovat utonulého, atd.
  • Akční scrabble – Akční týmová varianta známé deskové hry scrabble. Hrajeme na velkém plátně 1,5×1,5m, písmena jsou rozmístěna v blízkém okolí. Hrát mohou všichni, dospělí i děti, kdekoliv a kdykoliv.
  • Hry týmové spolupráce – Máme pro Vás jedinečný dětský koutek ve variaci pro dospělé! Využijte naše kurzy, založené na principech zážitkové pedagogiky, jenž staví na přirozené komunikaci, motivujícím prostředí a nevšedních společných zážitcích. Ideální na firemní teambuildingové akce.
  • Letní biatlon – Připravíme pro Vás vlastní biatlonovou střelnici, dozvíte více o pravidlech biatlonu, naučíte se střílet ze vzduchovek, nebo malorážek a vyzkoušíte si závod s během, střelbou i trestními koly.
  • Lesní golf – Vyzkoušejte si lesní golf v členitém lesním prostředí s upravenými holemi i míčky. Místo golfového hřiště budete hrát mezi stromy, na louce, nebo doma na zahradě, v létě na trávě i v zimě na sněhu. Tato atrakce pobaví všechny od mládeže po dospělé, golfové amatéry i profesionály.
  • Mobilní lanový park – Připravíme pro Vaši akci různorodé nízké nebo vysoké lanového překážky, kde si prověříte Vaši zdatnost a odvahu.
  • Škola lezení – Okuste pocity horolezců a buďte při tom bezpečně nízko nad zemí. Nebo toužíte po větší dávce adrenalinu a chcete viset na laně vysoko na skále? Obojí je možné. Právě pro Vás je naše škola lezení vhodná.

 

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Vhodné skupiny od 10 lidí, pro firemní akce, akce pro veřejnost, pro mládež a dospělé.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Požární sport

Objednávkový formulář