+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Inspirace a tipy na podzimní atrakce

Podzim je velmi pestrým měsícem, který začíná často ještě slunečnými a letními dny a končí mnohdy tuhou zimou. Mezitím venku na několik týdnů zavládnou sychravé dny s teplotami mezi 10 a 20 stupni. I pro takové příležitosti ale máme podzimní atrakce, které jsou do podobného počasí ideální. Projděte si s námi nabídku našich doprovodných programů vhodných do podzimních měsíců.

Užijte si babí léto naplno

Začátkem září se ještě léto nehodlá vzdát, užíváme si tak poslední teplé slunečné dny. V září jsou proto k dispozici poslední termíny pro nafukovací atrakce a vodní atrakce, ale bohužel i většinu našich sportovních atrakcí.

Půjčte si například trampolínu 4v1 či kurzy střelby z luku.

Mnoho doprovodných programů najde uplatnění například na zářijových seznamovacích kurzech středních a vysokých škol i firemním teambuildingu. Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou.

Rozbahněný terén přeje nadšencům terénních aut

Máte rádi překonávání zdánlivě nepřekonatelného? Podzimní bahnitý terén je dokonalou výzvou pro všechny terénní vozidla, zkuste si jízdu v Hummeru H2 Luxury, obojživelné šestikolce či v jiném vozu z naší nabídky AUTO/MOTO.

Přelom října a listopadu ale přeje i leteckým výletům, podzimně zbarvená krajina, když víte, kam letět, je díky barevně zbarveným listnatým lesům úchvatná na pohled shůry.

Vyrazte na první sníh

Koncem listopadu už se na horách často dočkáme trvalé sněhové pokrývky. Půjčte si mezi prvními náš sněžný skútr pro nezapomenutelnou projížďku. Při opravdu bohaté sněhové peřině nabízíme i tahání zájemců na duši za skútrem.

Další možností jsou pásové čtyřkolky, které si poradí i s tím nejvíce nepříznivým zimním terénem.

Máte zájem o naši atrakci? Kontaktujte nás.