+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Akční scrabble

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks od 9 000 Kč
Objednat atrakci

Chcete se pobavit, proběhnout se a zároveň zapřemýšlet, vymýšlet strategie, komunikovat a spolupracovat v týmu? To Vám nabízí tato akční týmová varianta známé deskové hry scrabble. Hrajeme na velkém plátně 1,5×1,5m, písmena jsou rozmístěna v blízkém okolí. Hrát mohou všichni, dospělí i děti, kdekoliv a kdykoliv.

O akčním scrabble v přírodě

Deskové hry nemusí být vůbec nuda. Nahraďte interiér se stoly a s židlemi interiérem – přírodou a lesem – přičemž scrabble zůstává.

Tato zábavná společenská hra se hodí na nejrůznější akce jako je firemní teambuilding, dětské dny, příměstské tábory, dětské tábory… Ideální jako letní atrakce do krásného počasí.

Hra trvá asi 2 hodiny a finální cena se odvíjí od počtu osob a rozsahu akce. Akční scrabble je vhodný pro skupiny od 10 lidí, pro děti i dospělé. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, abyste se poptali na všechny detaily akce.

Tipy na další letní atrakce v přírodě

  • Akce 112 – Akce 112 je zábavně edukační program, při kterém si hravou formou připomenete zásady první pomoci, vyzkoušíte si hasičský zásah, naučíte se vyprošťovat zraněného z auta při havárii, hledat člověka zapadlého v lavině pomocí lavinových vyhledávačů, zachraňovat utonulého, atd.
  • Hry týmové spolupráce – Využijte naše kurzy, založené na principech zážitkové pedagogiky, jenž staví na přirozené komunikaci, motivujícím prostředí a nevšedních společných zážitcích. Připravíme pro Vás jedno či vícedenní program sestavený podle speciálních potřeb vašeho týmu.
  • Lesní golf – Vyzkoušejte si golf v členitém lesním prostředí s upravenými holemi i míčky. Místo golfového hřiště budete hrát mezi stromy, na louce, nebo doma na zahradě, v létě na trávě i v zimě na sněhu.
  • Letní biatlon – Láká Vás si vyzkoušet pocity sportovců na biatlonové střelnici, kteří musí po náročném běhu zklidnit mysl a snížit tep tak, aby byli schopni vystřelit s maximální přesností a trefit terč?
  • Floristika – Staňte se na chvíli floristy a nechte se překvapit vlastní tvořivostí. Profesionální florista Vás naučí, jak kreativně vázat a aranžovat květiny nebo efektivně dekorovat stoly. Tuto dovednost pak rádi využijete při rodinných oslavách a jiných příležitostech.

Technické parametry

Hra trvá cca 2 hodiny.

Pro koho je atrakce určena?

Vhodné pro skupiny od 10 lidí, pro děti i dospělé. Ideální aktivita pro firemní teambuildingové akce.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Akční scrabble zábavná atrakce

Objednávkový formulář