+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Dovednostní skákadlo flybar

Objednat atrakci

Něco takového jen tak nezažijete! Flybar je skákací a zároveň posilovací stroj určený pro dospělé, který musíte vyzkoušet! Na flybaru lze vyskočit až dva metry vysoko. Zapůjčte si tuto jedinečnou atrakci na svoji událost s velkou návštěvností mladých, kteří si flybar velmi rádi vyzkouší, a o zabavení publika máte více než vystaráno.

Flybar se dobře uplatní například na seznamovací tábory nově nastupujících středoškoláků či vysokoškoláků, na různá soustředění a firemní teambuildingové akce, či na výstavy a přehlídky spojené s extrémními sporty, závody, adrenalinem, aktivním životním stylem. Flybar je určen pro všechny aktivně zaměřené jedince, kteří si život chtějí užívat a užívají i prostřednictvím pohybu.

Se skákadlem Flybar si užijete pořádnou dávku adrenalinu

To, jak skákání probíhá, se dozvíte z názorného videa:

Ke skákadlu Vám poskytneme veškeré vybavení

Skákat na flybaru samozřejmě vyžaduje určitý trénink a pro úplné nováčky to může být nebezpečné, pouštět se hned do pokročilých sestav a skoků. Proto je tato atrakce určena pouze dospělým osobám, ideálně za dohledu instruktora či zkušené osoby, která zájemcům vysvětlí hlavní principy skákání na flybaru. Kromě flybarů vám poskytneme potřebné chrániče na lokty, ramena a samozřejmě povinnou helmu.

Rádi byste na vaší akci návštěvníkům nabídli více podobných atrakcí? Pak zapřemýšlejte i o bungee runningu či bungee trampolíně.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Objednávkový formulář