+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Inspirace a tipy na nafukovací atrakce

Hledáte levný pronájem nafukovacích atrakcí na obecní slavnost, firemní teambuilding či jinou příležitost? Prozkoumejte naši nabídku nafukovacích atrakcí pro děti i pro dospělé. Nabízíme pronájem za nízké ceny, zajistíme odborný dohled a veškeré potřebné technické zázemí.

Skákací hrady a nafukovací atrakce pro nejmenší

Nafukovací hradSkákací hrad

Pro nejmenší ratolesti máme k dispozici celkem 4 atrakce. Chybět nemůže zdaleka nejpopulárnější skákací hrad, ve kterém děti vydrží dovádět dlouhé desítky minut. Hrad je konstruován až pro 8–10 dětí ve věku do 11 let. Instalace je možná na jakémkoli rovném podkladu.

Nafukovací skluzavky

Naší druhou nejoblíbenější nafukovací atrakcí pro děti je obří skluzavka, kterou nabízíme ve dvou variantách – obří skluzavka a dvojskluzavka. Opět se jedná o atrakce, které lze instalovat bez větších problémů na jakémkoli místě, je pouze nutné zajistit stálý přívod elektřiny. Pro děti se jedná o zcela bezpečnou aktivitu, kde mohou bez rizika zranění otestovat svou fyzickou zdatnost a gymnasticko-atletické dovednosti.

Aktivní centrum

Poslední variantou nafukovací atrakce pro děti je aktivní nafukovací centrum. Jedná se o hravější variantu nafukovacích atrakcí, která je tematicky laděna (autodráha nebo farma), děti zde mají nafukovací prolézačky, polštáře, kužely a další věci, se kterými si mohou vyhrát.

Nafukovací atrakce pro větší děti a dospělé

Nafukovací mucholapka

V nabídce máme i zábavné nafukovací atrakce pro větší děti a dospělé. Spíše pro děti je určena atrakce nafukovací mucholapka, vydovádí se zde však i mnozí dospělí. Obléknete se do speciální kombinézy se suchým zipem, jehož druhá část se nachází na nafukovací stěně. Následně skáčete proti zdi a „lepíte“ se na ni v nejrůznějších polohách. Atrakce je ideální pro vyzkoušení přemetů a dalších gymnastických prvků, nehrozí totiž riziko nekontrolovaného pádu a zranění.

Nafukovací hřiště na fotbal či florbal

Atrakce nafukovací hřiště je vhodná pro všechny fanoušky sálové kopané a florbalu, můžete si nechat nafouknout improvizované venkovní hřiště, ve kterém malé týmy sehrají své zápasy. Skvělá atrakce na teambuilding. Hřiště lze dokonce napustit po kolena vodou a hrát v něm tzv. vodní fotbal, který v létě přinese nekonečné množství zábavy spolu s příjemným osvěžením.

Nafukovací kompetitivní hry

Nafukovací shoď ho

Dalšími zástupci jsou dvě bojové atrakce: nafukovací hra „Shoď ho!“ a nafukovací sumo. V obou případech proti sobě stojí dva soupeři, kteří spolu musí bojovat. V prvním případě se snažíte toho druhého shodit z podstavce svou „pálkou“, druhý případ je postaven na klasickém principu sumo zápasů – tedy vytlačování soupeře z kruhu ve speciálním nafukovacím oblečku, který z vás udělá robustní jedince.