+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Nafukovací obří skluzavka

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks od 16 000 Kč
Objednat atrakci

Obří gumová nafukovací skluzavka je určena hlavně pro děti ve věku od 3 do 12 let pro zábavu a rozptýlení. Děti se mohou klouzat, prolézat nafouknuté tunely, lézt na tunely, lézt a slézat po schůdkách, případně jen tak skákat na velké nafukovací ploše nebo pořádat závody ve sjezdu po skluzavce. Prostor záboru nafukvoací skluzavky je 9 x 9 x 7,5 m, váha 450 kg, lépe rovný prostor a exteriér. K provozu atrakce nafukovací skluzavka je potřeba elektrický přívod 220 V do 50 m o příkonu 4 kW.

Atrakce je vhodná na dny dětí, k vodě a na všechny atrakce pro dospělé, kde se očekává doprovod jejich ratolestí. Pokud chcete dětem dopřát ještě více zábavy, pronajměte si také nafukovací centrum. Jedná se o skvělou atrakci, jednu z největších a zároveň mezi dětmi k nejoblíbenějším, kterou si u nás můžete pronajmout.

Další nafukovací atrakce, které návštěvníci Vaší akce ocení:

Na nafukovací atrakce jsme specialisté. Využijte našich služeb a přesvědčete se sami. Kdykoliv nás kontaktujte a dotažte se na individuální nacenění v případě objednání komplexního doprovodného programu na míru s mnoha atrakcemi.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Pro děti od 3 do 12 let.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

nafukovací obří dvojskluzavka

Objednávkový formulář