+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Nafukovací hřiště

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks od 16 000 Kč
Objednat atrakci

Hledáte ideální outdoorovou atrakci pro děti i dospělé? Máme pro Vás nafukovací hřiště, které slouží ke kolektivnímu vyžití nejčastěji při hře fotbalu, vodního fotbalu nebo florbalu v prostoru vymezeného mantinely. Optimální počet hráčů je 8–10 pro obě varianty hry. V případě vodní varianty fotbalu je nutný přístup k hydrantu a kanalizaci (případně spolupráce hasičské cisterny), napouštění vody z vodovodní sítě do požadované výšky vodní hladiny cca 15 cm je stěží realizovatelné.

Pokud se rozhodnete pro variantu nafukovacího hřiště napuštěného vodou, to doporučujeme pro děti od sedmi let a všechny dospělé. Atrakce je však určena primárně pro mladistvé a dospělé, které plně dokážou využít sportovní potenciál atrakce. Garantujeme Vám, že podobný typ atrakce jste ještě neviděli – jedná se i pro diváky o ojedinělou a originální show.

Malé děti mohou využít atrakci jako brouzdaliště za dozoru rodičů ve chvílích, kdy dospělí nehrají. Pokud však čekáte větší množství dětí, doporučujeme pro ně současně zapůjčení atrakce nafukovací hrad.

Nafukovací hřiště vychází z úspěšného konceptu nafukovacích atrakcí pro děti. Děti je milují a dokáží se na nich zabavit na celý doprovodný program. Pokud přemýšlíte o této atrakci, neváhejte. Zajistíme pro Vás profesionální řešení nafukovacího hřiště včetně vyškolené obsluhy, montáže, demontáže a dovozu atrakce. Pronajměte si tuto atrakci ještě dnes!

Technické parametry

  • Rozměry 15 x 9 x 2,4 m.
  • El. proud o napětí 220 V do 50 m
  • Dostatečný zdroj vody

Pro koho je atrakce určena?

Doporučujeme pro děti od sedmi let a všechny dospělé.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

nafukovací hřiště

Objednávkový formulář