+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Lidský stolní fotbal

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks cena na vyžádání
Objednat atrakci

Lidský stolní fotbal je velmi oblíbenou atrakcí v naší nabídce. Jedná se o imitaci stolního fotbálku s tím rozdílem, že místo figurek na hřišti hrají lidé. Jistě si dokážete představit, jak zábavná tato atrakce je, když je hřiště pro stolní fotbálek „naddimenzované“ pro naši výšku.

Hráči jsou připevněni k jednotlivým tyčím, což jim umožňuje pohyb pouze do stran. Jedná se o originální zábavu, kterou ocení všechny děti i dospělí!

Tato atrakce se hodí pro větší počet účastníků akce, v ideálním případě se hraje v počtu 12 hráčů. To znamená 6 hráčů v každém týmu. Pokud je to nutné, může se hrát i v počtu 3 na 3, ale čím více hráčů je na hřišti, tím více zábavy si při hře užijete :-).

Umíme pro Vás vymyslet skvělý doprovodný program založený jen na této atrakce. Lze pořádat bodovací zápasy, vyřazovací zápasy mezi jednotlivými týmy a podobně. Jeden zápas trvá nejčastěji 5–10 minut dle okolností, ale může být i mnohem delší.

Hřiště lze postavit v exteriéru i v interiéru (sportovní haly, sály apod.), pro provoz atrakce je zapotřebí pouze dostatečně velká plocha.

Video lidského fotbálku

Lidský stolní fotbal je ideální atrakcí pro teambuildingové akce

Atrakce je ideální pro teambuildingové akce, pobaví se ale i děti na Dětském dnu či Městských slavnostech. Fotbálek se hodí také do odpočinkové zóny na festivaly a třeba i sportovní veletrhy a propagační akce.

Potřebujete více týmových sportovních atrakcí? U nás si z bohaté nabídky vyberete. Půjčte si i:

Technické parametry

  • Rozměry 12 x 8 x výška 2,5 m
  • Umístění v exteriéru i interiéru
  • Celková váha zařízení cca 240 kg

Pro koho je atrakce určena?

Spíše pro větší děti (cca od 12 let) a zejména nadšené dospělé sportovce.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Lidský stolní fotbal

Objednávkový formulář