+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Natáčení klipů a Filmový festival

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks cena na vyžádání
Objednat atrakci

Lákala Vás někdy představa, jaké to je být hercem či herečkou, stát před kamerou nebo rovnou na pódiu při předávání cen Oskarů? Nebo Vás zajímá, jak vypadá práce filmového produkčního týmu? Nyní si to můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Vytvoříte si produkční tým s režisérem, kameramanem a herci a natočíte vlastní klip na vybrané téma, včetně následného promítání – uspořádáme filmový festival :-).

Jedná se o skvělou teambuildingovou kreativní aktivitu, díky které stmelíte kolektiv Vaší firmy. Kolegové dostanou úkol mimo své běžné zaměstnanecké povinnosti, uvolní se, ale zároveň budou společně pracovat na projektu, jehož úspěch závisí na všech členech týmu, jejich kreativitě, šikovnosti, spolupráci. Můžete tak díky tomuto workshopu přijít na to, který zaměstnanec je dobrým lídrem, zda jsou mezi zaměstnanci nějaké třecí plochy a podobně.

Jak atrakce Natáčení klipů a Filmový festival probíhá

Princip workshopu je jednoduchý. Od nás dostanete instrukce, kostýmy a kompletní technické vybavení. Rozdělíte si v týmu mezi sebou role – režisér, kameraman/kameramani, herci, v libovolném počtu, optimálně 5 lidí. Pokud si v rámci firmy vytvoříte více týmů, bude to ještě mnohem zajímavější. Zvolíme Vám, nebo vy si zvolíte, konkrétní téma, a pustíte se do natáčení. Nebojte se, pokud nikdo z Vašeho týmu nebude mít zkušenosti s podobným zážitkem. Bude Vám k ruce i vyškolená obsluha, která Vám poradí s čímkoliv bude potřeba. Jen samozřejmě nápady musí být Vaše :-).

Natočením a nastříháním klipu ale program zdaleka nekončí. Večer, na závěr firemního teambuildingu, si Vaše díla promítneme v rámci filmového festivalu s moderátory, tematickou výzdobou a předáme i ceny Oscarů za nejlepší díla.

Odborná porota z našich a Vašich řad vybere nejúspěšnější klipy v kategoriích:

  • nejlepší herecký výkon,
  • nejlepší kostým,
  • divácky nejatraktivnější klip, apod.

A vy zažijete pocity hvězd při předávání Oskarů.

Další atrakce ideální pro firemní teambilding:

  • Lidské logo – lidské logo je atraktivní strategická hra pro Vaši firemní akci. Pod vedením instruktora si připravíte značky na trávníku, na sněhu, či jiné ploše a postavíte si své firemní logo z lidských těl.
  • Indoor Curling – přemýšlíte-li o akční, replica watches sportovní a soutěžní atrakci zároveň, rozhodně se zaměřte na Indoor Curling. Vyzkoušejte si týmovou hru inspirovanou severským curlingem, tentokrát však v teple uvnitř tělocvičny, hotelu, či v jiném Vámi zvoleném prostoru. Místo ledu si zahrajete na osvětlených kobercích s klouzajícími kameny ve variantě indoor curling.
  • Hry týmové spolupráce – potřebujete osvěžit vztahy ve stávajícím pracovním týmu nebo sestavujete tým nový? Chcete nastartovat nebo zlepšit osobní i pracovní komunikaci napříč společností? Máme pro Vás jedinečný Dětský koutek ve variaci pro dospělé!

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Vhodné pro větší skupiny, ideální pro firemní teambuildingové akce a workshopy. Případně pro netradiční setkání s přáteli.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Natáčení klipů a Filmový festival

Objednávkový formulář