+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Malování na obličej

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks cena na vyžádání
Objednat atrakci

Děti milují, když se mohou svým rodičům pochlubit s něčím výjimečným. Kreativní malování na obličej (facepainting) jejich touhy bohatě naplní, naši vyškolení instruktoři jejich obličeje změní k nepoznání. Jedná se o skvělý program na dětský den i o doprovodnou atrakci „dospěláckých“ akcí.

Desítky připravených vzorů i malování na obličej na přání

Facepainting je zábavné malování profesionálními barvami na obličej a na tělo, které je mezi dětmi velmi oblíbené. Pro děti jsou připraveny desítky vzorů (oblíbené filmové postavy, zvířata, masky), ale plníme i individuální přání. Barvy jsou zcela zdravotně nezávadné a vodou omyvatelné.

Atrakce je vhodná pro veškeré dětské akce, večírky, firemní dny a maškarní plesy, ale i pro menší oslavy narozenin či svatby. Jediný problém, který atrakce možná způsobí, je, že se dítě nebude chtít večer umýt. 🙂 Každá ratolest si totiž malůvky na svém těle ihned zamiluje a bude je chtít ukázat nejen rodičům, ale i babičkám a kamarádům. Úspěch facepaintingu je zkrátka zaručen.

Další akce, které se s facepaintingem dobře doplňují

Namalované děti se pak mohou vydovádět v nafukovacím centru, v nafukovacím skákacím hradu nebo při zápasech sumo. Potřebujete více atrakcí pro děti? Žádný problém, z naší bohaté nabídky si vyberete.

Co takhle uspořádat dětský den na motivy divokého západů či indiánů? Zařídíme Vám vhodné kulisy, kostýmy, indiánské flusačky… A než se nadějete, budou na Vaší akci běhat malí indiáni a indiánky, kteří si odnesou domů jedinečný zážitek…

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Určeno pro děti, zamilované i nadšené dospělé.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

malování na obličej facepainting

Objednávkový formulář