+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Týmové malování

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks cena na vyžádání
Objednat atrakci

Zkuste si, jaké to je být Picassem, Van Goghem nebo naším Vojkůvkou. Vyjádřete emoce, myšlenky nebo příběh přes nejvíce univerzální a kreativní umění – malbu. Vraťte se do dětských let a vzpomeňte si na vaše první obrázky. Že jste se k malování už od té doby nedostali? Nevadí, právě pro Vás a Vaše přátele či kolegy je tento kreativní tvořivý workshop – týmové malování – jako na míru ušitý.

O workshopu Týmové malování

Nechte se oslovit múzou a společně s přáteli či kolegy ztvárněte vybrané téma abstraktní malbou obrazu. Budete malovat vodou rozpustnými barvami na originální malířské plátno za podmanivé hudby a světel. Zjistíte, že umělcem můžete být i vy a společně vytvoříte překvapivě působivé malby. A v týmu! Obrazy si odnesete domů nebo do kanceláře jakou milou vzpomínku a připomínku na příjemně strávený den. A po workshopu pak můžete malovat jen tak pro radost na letní terase s výhledem do krajiny, nebo v zimě u krbu v horské chalupě.

Ukázka malůvek z našich workshopů

Cena za atrakci se odvíjí od počtu osob a rozsahu akce. Týmové malování je vhodné pro firemní akce, setkání s přáteli, rodinné oslavy. Pro menší i větší skupiny. Malovat mohou dospělí i děti.

Tipy na další tematické teambuildingové akce v přírodě:

  • Akce 112 – Akce 112 je zábavně edukační program, při kterém si hravou formou připomenete zásady první pomoci, vyzkoušíte si hasičský zásah, naučíte se vyprošťovat zraněného z auta při havárii, hledat člověka zapadlého v lavině pomocí lavinových vyhledávačů, zachraňovat utonulého, atd.
  • Akční scrabble – Akční týmová varianta známé deskové hry scrabble. Hrajeme na velkém plátně 1,5×1,5m, písmena jsou rozmístěna v blízkém okolí. Hrát mohou všichni, dospělí i děti, kdekoliv a kdykoliv.
  • Hry týmové spolupráce – Máme pro Vás jedinečný dětský koutek ve variaci pro dospělé! Využijte naše kurzy, založené na principech zážitkové pedagogiky, jenž staví na přirozené komunikaci, motivujícím prostředí a nevšedních společných zážitcích. Ideální na firemní teambuildingové akce.
  • Letní biatlon – Připravíme pro Vás vlastní biatlonovou střelnici, dozvíte více o pravidlech biatlonu, naučíte se střílet ze vzduchovek, nebo malorážek a vyzkoušíte si závod s během, střelbou i trestními koly.
  • Miniškola skalního lezení – Okuste pocity horolezců a buďte při tom bezpečně nízko nad zemí. Nebo toužíte po větší dávce adrenalinu a chcete viset na laně vysoko na skále?
  • Mobilní lanový park – Připravíme pro Vaši akci různorodé nízké nebo vysoké lanového překážky, kde si prověříte Vaši zdatnost a odvahu.
  • Požární sport – Splňte si svůj dětský sen a staňte se na chvíli hasičem. Vyzkoušíte si přípravu na hasičský zásah, motání a spojování hadic, seznámíte se základní disciplínou požárního sportu.
  • Lidské logo – Lidské logo je atraktivní strategická hra pro Vaši firemní akci. Pod vedením instruktora si připravíte značky na trávníku, na sněhu, či jiné ploše a postavíte si své firemní logo z lidských těl.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Vhodné pro firemní akce, setkání s příteli, rodinné oslavy. Pro menší i větší skupiny. Malovat mohou dospělí i děti.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Týmové malování

Objednávkový formulář