+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Indoor Curling

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks od 11 500 Kč
Objednat atrakci

Přemýšlíte-li o akční, sportovní a soutěžní atrakci zároveň, rozhodně se zaměřte na Indoor Curling. Vyzkoušejte si týmovou hru inspirovanou severským curlingem, tentokrát však v teple uvnitř tělocvičny, hotelu, či v jiném Vámi zvoleném prostoru. Místo ledu si zahrajete na osvětlených kobercích s klouzajícími kameny ve variantě indoor curling.

Dopřejte všem účastníků Vaší akce, aby se naučily pravidlům tohoto velmi zajímavého sportu. Atrakce je bezvadná pro firemní a teambuildingové akce, při níž si vyzkoušíte týmovou spolupráci. A užijete si spoustu legrace!

Atrakce je vhodná pro menší i větší skupiny od mládeže po dospělé. Finální cena se odvíjí od počtu osob a rozsahu akce.

Vyzkoušejte další atrakce jako indoor curling, které jsou ideální do interiérů:

Indoorové atrakce jsou ideální pro akce pořádané na podzim a v zimě. Tyto atrakce jsou nenáročné na prostor a vejdou se i do tělocvičny, sálu, restaurace, hotelu či jiného Vámi zvoleného prostoru. Určitě Váš potěší, že většina našich indoorových atrakcí je sportovně a soutěžně zaměřená. Atrakce pro párty a večírky jsou na tom podobně, atrakce jako Mobilní casino nebo Pokerová školička jsou oblíbené na všech párty, kde není o zábavu nouze. Na pořádné párty nesmí chybět ani Fotobudka, která zvěční návštěvníky akce a vytvoří jim krásnou památku na daný večer.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Vhodné pro menší i větší skupiny od mládeže po dospělé.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Indoor Curling – zábavná zimní atrakce

Objednávkový formulář