+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Pořádáte teambuilding pro své zaměstnance a hledáte pronájem kvalitních a zábavných atrakcí za rozumné ceny? Prozkoumejte naši nabídku pronájmu atrakcí vyžadující týmovou spolupráci, nebo naopak vzbuzující zdravou rivalitu, v obou případech ale hlavně zajistí spoustu zábavy a utužení přátelských vztahů mezi kolegy.

Atrakce pro týmovou spolupráci

Velmi populární jsou v korporátním prostředí atrakce, ve kterých mohou soutěžit týmy složené z jednotlivých oddělení firmy. Takové atrakce napodobují profesionální sporty, jsou však konstruované pro zábavu. Jejich účelem není objevit sportovní talent jednotlivců, jsou do jisté míry postaveny na náhodě a talent nehraje roli. I v naší nabídce naleznete několik takových. Typickým příkladem je atrakce Lidský stolní fotbal.

Lidský stolní fotbal

Lidský stolní fotbal se hraje na speciálním malém hřišti, hráči se musí držet podobně jako ve stolním fotbálku svých tyčí a pohyb je tedy možný pouze do stran, celá řada se navíc musí pohybovat současně – to vám dává další možnosti rozdělení řad dle specializace pracovníků uvnitř pracovní skupiny. Určitě si již z popisu umíte představit, jak zábavná tato hra pro zaměstnance je, a že jen minimální vliv má praxe ve hraní skutečného fotbalu nebo dokonce stolního fotbálku.

Podobného principu využívá i atrakce Maxi lyže, kdy má skupina zaměstnanců přivázané nohy ke dvěma dlouhým lyžím a společně musí napochodovat do cíle. Můžete vytvořit překážkovou trasu měřenou čas, nebo uspořádat vyřazovací závody.

Maxi lyže - atrakce pro skupiny

Zábavné teambuildingové aktivity plné rivality pro jednotlivce

Do firmy samozřejmě patří i zdravá rivalita. I v těchto situacích totiž poznáváme své kolegy v práci, objevujeme jejich reakce ve stresu, v nadšení, v přívalu emocí – vše nám následně otevírá dveře k vzájemnému porozumění a důvěře. Přesně na tyto aspekty cílí atrakce pro jednotlivce, kterých máme v nabídce obrovské množství.

Velmi oblíbené jsou simulátory jízdy na býkovi (alternativně na fotbalovém míči nebo skleněné lahvi) na čas. I díky častému výskytu v různých převážně amerických seriálech se na tuto atrakcí přihlásí téměř každý – muži i ženy.

Simulátor jízdy na lahvi

Vyřazovací souboj jednotlivců nabízí atrakce nafukovací sumo. Z „hubeňourů“ se rázem stávají obtloustlí zápasníci sumo a soutěží ve vytlačování z ringu. Tato atrakce je velmi zábavná i pro diváky. Podobný princip nabízí atrakce „Shoď ho!“, kde se postavíte na vyvýšený kužel a s pomocí kladiv se snažíte shodit svého soupeře.

Muži s oblibou poměřují svou silu na kladivovém siloměru, případně se postavit na armwrestling (zapůjčíme profesionální stůl na páku). Je možné uspořádat i závody motokár, k tomu už je ale samozřejmě nutné disponovat určitým prostorem pro postavení dráhy.

Armwrestling - zapůjčení stolů na páku

Nejlépe se tým dává dohromady u dobré hostiny (a piva)

K podobným akcím samozřejmě patří také dobré jídlo, pití a večerní posezení u stolu. Zapůjčte si od nás proto i vybavení k postavení zázemí. Nabízíme party stany nejrůznějších velikostí.

Pronájem párty stanů

Zajistíme kompletní servis

Kontaktujte nás a rezervujte si atrakce pro teambuilding vaší firmy. Můžete se spolehnout na maximální servis a uzpůsobení spolupráce vašim požadavkům. V případě zájmu dopravíme veškeré atrakce na vámi určené místo, vše připravíme k použití a na místě poskytneme obsluhu a servis po celou dobu provozování atrakce.