+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Motorové koloběžky

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
od 2 a více ks / za 1 ks od 5 600 Kč / 6 000 Kč
Objednat atrakci

Nabídněte účastníkům Vaší atrakce originální a nezapomenutelný zážitek v podobě motorové koloběžky. Na jízdu v těchto vozítkách jen tak nezapomenou!

Motorové koloběžky k pronájmu

Zajistíme Vám pronájem motorových koloběžek pro děti i dospělé, s nimiž zazáříte na každé akci. Motorové koloběžky české výroby, které pronajímáme, jsou velmi kvalitní a vynikají jak svými jízdními vlastnostmi, tak kvalitou a precizností zpracování. Koloběžky jsou díky automatické převodovce velice jednoduché na obsluhu, ovládají se pouze brzdou a plynem, takže je zvládnou ovládat i děti. Stroje pohání benzínový motor o obsahu 30 ccm a výkonu 2 kW. Maximální rychlost motorových koloběžek je 40 km/h, tuto rychlost lze v zájmu bezpečnosti a dle situace omezit. Nosnost těchto strojů je 130 kg.

Podmínkou pro stavbu kvalitní tratě je co nejhladší asfalt či beton nebo jim podobné povrchy. Trať stavíme v rámci pronájmu kompletního doprovodného programu z pneumatik spojených igelitovou páskou a z dopravních kuželů. Bezpečnost účastníků atrakce je pro nás stěžejní, proto na bezproblémový průběh dohlíží vyškolená obsluha, která zajistí i úvodní instruktáž v jízdě na motorových koloběžkách.

Máte zájem o jiné auto/moto atrakce?

Atrakce se skvěle doplňuje s minibiky, s miničtyřkolkami a dalšími auto/moto atrakcemi. Právě na tento typ atrakcí se naše zábavní agentura Doprovodné programy specializuje.

Technické parametry

  • Nutno zajistit hladký povrch pro výstavbu trati (hladký asfalt, beton…)

Pro koho je atrakce určena?

  • Pro děti i dospělé, nosnost koloběžek je až 130 kg.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

motorová koloběžka

Objednávkový formulář