+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Léto klepe na dveře – máme pro Vás inspiraci na letní atrakce

14. 6. 2018

Jste pořadatelem dětského dnu, firemní teambuildingové akce, městských slavností, dětských párty, festivalů, venkovních akcí u vody, na hřišti, na náměstí? Pak věřte, že jste u nás v Doprovodných programech na správné adrese :-).

Celé letní a prázdninové období přímo láká k tomu užít si adrenalinu a netradičních zážitků právě s našimi atrakcemi. Účastníci Vaší akce jistě velmi ocení, že jim budete moci nabídnout perfektně sestavený program na míru, na kterém se nebudou nudit ani vteřinku.

segway pro děti

Inspirace na letní atrakce – možnosti jsou neomezené

Nafukovací hrady, skluzavky a další atrakce

Nafukovací atrakce jsou jedny z nejoblíbenějších atrakcí vůbec. Jsou určeny pro děti, které se na nich mají možnost pořádně vyřádit a zapomenout chvilku na domácí úkoly 🙂 a naopak se radovat z volných prázdninových dní. Děti milují hlavně skákací hrad, který by měl být “povinnou” atrakcí na všech akcích pro děti, dále zbožňují i obří skluzavku či aktivní nafukovací centrum.

Dospělí dají samozřejmě kvůli věkovým limitům 🙂 přednost obřím nafukovacím šipkám nebo nafukovacímu fotbalovému hřišti.

Doporučené nafukovací letní atrakce:

Vodní atrakce

K jakému jinému období než k létu patří voda? Proto právě v létě je využití vodních atrakcí volbou číslo jedna :-). Hned několik našich atrakcích se k vodě skvělé hodí, a patří k těm velmi originálním atrakcím, které jen tak jinde neuvidíte.

Doporučené letní atrakce k vodě:

Ač se to možná nezdá, jedná se o velmi náročné disciplíny, které prověří schopnosti všech účastníků akce – jejich schopnost udržet balanc, otestovat fyzičku. Každopádně vždy je s vodními atrakcemi skvělá zábava.

Auto moto atrakce – užijte si pohodové jízdy za krásného počasí

Auto-moto atrakce

Na automoto atrakce se přímo specializujeme, rychlá kola na rozpáleném asfaltu jsou zkrátka naší vášní. A proč ji krotit, když léto nabízí ideální podmínky pro naše sportovní vozy Lotus Seven Turbo a Pilgrim Bulldog. Ale i s terénními auty je velká legrace :-).

Kromě velkých aut samozřejmě na léto často pronajímáme různé motokáry, koloběžky, minibiky.

Doporučené letní automoto atrakce:

Sport a adrenalin v létě především

Střelba ze vzduchovky

I úplný nesportovec si v létě rád zajezdí na kole, jde se projít do lesa nebo si zahraje s kamarády fotbal. A o adrenalinu ani nemluvě, ten má rád snad každý.  Takže pokud si chcete pořádně otestovat své limity, nebo si jen trochu zasportovat, máme pro vás bohatou nabídku. Mladší generace sáhne po dovednostním skákadle flybar či trampolíně. Starší si jistě najdou své ve zvětšené variaci na stolní fotbálek, siloměru či nafukovací hře „Shoď ho!“. V nabídce máme i simulátor rodeo bizona ve třech variantách, kdy se vzpurném stroji musíte udržet co nejdelší dobu. To je zase úspěšná atrakce především na letní vesnické zábavy či poutě.

Doporučené letní sportovní a adrenalinové atrakce:

Už jste si vybrali, které atrakce by právě pro Vaši letní atrakci byly ideální? Pak není nic lehčího než nás kontaktovat a domluvit se na podrobnostech.