+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Vodní kolo

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks od 7 900 Kč
Objednat atrakci

Vodní kolo je zábavná aktivita pro děti i dospělé. Ovládání kola se provádí vykrucováním sedátka do stran. Velmi zábavné zpestření akcí u vody, které je vhodné úplně pro každého. Aby nebyly fronty na vodní kolo moc dlouhé, můžete si zapůjčit i velmi zábavné vodní běžky, které se s vodním kolem skvěle doplňují. V kombinaci s vodními běžkami a plaveckým závodem můžete uspořádat unikátní vodní triatlon!

Jezděte na kole po hladině s naším vodním bicyklem

Tato atrakce není rozhodně pro každého! 🙂 Není pro ty, kteří se bojí vody, nebo pro ty, kteří se nechtějí vykoupat… Protože to je naprosto nevyhnutelné :-D.

Vodní kolo je u nás velmi populární atrakcí k vodě, která vnese do Vašeho programu u vody zcela nový rozměr. Atrakce je ideální k uspořádání závodů v jízdě na vodě mezi účastníky akce, kdy soutěžící musí zdolat určitou trasu v co nejrychlejším čase. Přímo královsky se kromě závodníků samozřejmě baví i diváci, kteří se nemohou dočkat, až uvidí „hydro-cyklistu“, který jízdu nezvládne a skončí ve vodě. Jízda na vodě totiž vyžaduje určitou dávku píle, talentu a šikovnosti. S jídlem však roste chuť a tak po delším zaučení zvládnou účastníci atrakce i delší jízdy naprosto bez problémů.

Kontaktujte nás a objednejte si komplexní doprovodný program k vodě. Pořádáte akci u rybníka, přehrady, nádrže či dokonce koupaliště? Právě tato místa jsou v létě ideální pro umístění atrakcí spojených s vodou a pro uspořádání „vodního“ doprovodného programu. V nabídce máme i možnost zapůjčení vodních skútrů a dalších vodních atrakcí, pro více podrobností nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře nebo telefonu.

Jak atrakce vodní kolo vypadá? Podívejte se na video.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Vhodné pro všechny od školáků pro seniory.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

vodní kolo

Objednávkový formulář