+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Hry týmové spolupráce

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks cena na vyžádání
Objednat atrakci

Potřebujete osvěžit vztahy ve stávajícím pracovním týmu nebo sestavujete tým nový? Chcete nastartovat nebo zlepšit osobní i pracovní komunikaci napříč společností? Máme pro Vás jedinečný Dětský koutek ve variaci pro dospělé! Využijte naše kurzy, založené na principech zážitkové pedagogiky, jenž staví na přirozené komunikaci, motivujícím prostředí a nevšedních společných zážitcích. Ideální na firemní teambuildingové akce.

Každý zkušený ředitel firmy nebo manažer ví, že základem prosperující firmy jsou kvalitní zaměstnanci a vztahy mezi nimi. Dobře fungující tým přináší skvělé výsledky. Tento tým je však nutné vhodnými způsoby budovat. A mezi jeden takový způsob patří i firemní teambuilding.

Jaké jsou u firemní teambuildingové akce možnosti?

Připravíme pro Vás jedno či vícedenní program sestavený podle speciálních potřeb vašeho týmu. Zvolit si můžete také pouze několika hodinový program, který se skládá z kontaktních a dynamických týmových cvičení a speciálně vyvinutých her, které jsou určené pro uvolnění atmosféry, „prolomení ledu“ mezi účastníky a podpoření komunikace v týmu. Tímto programem lze na efektivní odreagování všech účastníků velmi dobře doplnit firemní konferenci nebo jakékoliv školení.

Hry týmové spolupráce jsou vhodné pro firemní a týmové akce, pro skupiny od 8 a více lidí. Délka programu se pohybuje podle rozsahu od 3 hodin do 2 dnů. Cena se odvíjí od počtu osob a rozsahu akce.

 

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Vhodné pro firemní a týmové akce, pro skupiny od 8 lidí. Délka program se pohybuje podle rozsahu od 3 hodin do 2 dní.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Hry týmové spolupráce teambuling

Objednávkový formulář