+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Jízda v Suzuki Samurai

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks od 8500 Kč
Objednat atrakci

Terénní vozy značky Suzuki Samurai 4×4 Cabrio jsou synonymem nekompromisní a zábavné jízdy v těžkém terénu. Jedná se o dvousedadlové modely, které vynikají obrovskou průchodností terénem, stabilitou a bezpečím. Velká výhoda těchto vozů je v tom, že jsou provozuschopné na jakémkoliv povrchu. Mezi fanoušky terénních vozů se jedná o opravdovou legendu, ikonu odvětví a japonský ekvivalent ruské Lady Niva.

Pokud dáváte přednost americké moderně, která se však také již dokázala stát legendou, máme pro vás jízdu v Hummeru, kterou si neužijete o nic méně.

Ukázka jízdy v Suzuki Samurai na videu

Pronájem terénního vozidla Suzuki Samurai ještě dnes

Suzuki Samurai si můžete půjčit jako doprovodný program třeba k závodům v motokrosu, ke srazu veteránů, ale i na pracovní teambuilding. Můžete soutěžit s ostatními přáteli nebo kolegy třeba v tom, kdo vytyčenou trasu zajede lépe. Druhou možností je svezení se s profesionálním řidičem, který Vám odhalí přednosti tohoto vozu do detailu.

Máme pro Vás skvělý tip na dárek pro pořádného chlapa – darujte mu poukázku na jízdu v tomto terénním vozu a těšte se z toho, jakou bude mít z jízdy v této legendě radost. Stačí, když nás kontaktujete a my se postaráme o zbytek.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Svezení pro děti i dospělé, řízení pro držitele řidičského oprávnění skupiny B.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Suzuki Samurai pronájem jízda v terénu

Objednávkový formulář