+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Terénní Buggy Piaggio PGO 500i

Objednat atrakci

Sportovní motoristická disciplina pro tu nejnáročnější klientelu. Tyto luxusní terénní buggy o velikosti automobilu nižší střední třídy vynikají velmi kvalitním zpracováním, špičkovým závodním podvozkem s progresivním stavitelným odpružením.

Trať pro terénní buggy lze postavit prakticky kdekoliv

Na sedadle spolujezdce sedí obsluha vybavena vypínačem, kterým v případě nouze vypne nebo omezí výkon motoru. Trať je možno postavit na jakémkoliv zpevněném či nezpevněném povrchu (štěrk, tráva, hlína, asfalt, beton apod.). Samozřejmostí jsou registrační značky (SPZ), díky nimž lze buggy provozovat opravdu kdekoliv (třeba i v centech měst). Pro jízdy po pozemních komunikacích musí klienti vlastnit řidičský průkaz skupiny B.

Jste nadšenci do aut a různých dalších vozítek?

Pak pro Vás máme opravdu bohatou nabídku:

Terénní čtyřkolky – klasika na čtyřech kolech si Vás získá. Po krátkém zaškolení si můžete užít bezva jízdu třeba krásně zasněženou podzimní krajinou.
Miničtyřkolky – vtipná a velmi zábavná variace klasických čtyřkolek.
Hummer H2 – opravdu luxusní pojezd v autě našlapaném novými technologiemi, co zvládne obtížnou jízdu v terénu i s ním můžete jet nakoupit :-).
– A pro děti doporučujeme třeba dětské buggy, nebo se mohou svést v dalších našich vozítkách jako spolujezdci 🙂

Technické parametry

Pohonnou jednotku tvoří italský motor Piaggio o obsahu 500 ccm a výkonu 39 PS. Díky převodovce CVT (automat) je stroj velice jednoduchý na obsluhu. Maximální rychlost 120 km/h lze dle náročnosti vybudované tratě libovolně omezit.

Pro koho je atrakce určena?

Atrakce je určena především pro dospělé a zkušenější řidiče, kteří dokážou využít potenciál buggy. Pro nováčky však máme zkušené instruktory, kteří dohlédnou na bezpečnost provozu.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Terénní buggy Piaggio

Objednávkový formulář