+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Skořápky

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 ks cena na vyžádání
Objednat atrakci

Chcete na své události mít doprovodný program, který je vhodný úplně pro každého nehledě na věk a pohlaví? Zkuste si objednat skořápky. Na první pohled velmi jednoduchá hra, která však díky šikovnému kouzelníkovi zamotá hlavu nejednomu soutěžícímu. Dokážou návštěvníci vaší akce našeho „skořápkáře“ prokouknout, nebo půjdou všechna vítězství na jeho stranu? Skořápky zamotají návštěvníkům hlavu ještě více než náš aerotrim. Zahrajte si s skořápkářem třeba o žetony – kdo jich bude mít na konci dne nejvíce?

Skořápkář v akci – skvělá hra a zábava na každou akci

Naše skořápky nejsou nic nekalého, jde o zábavu

Skořápky mají mezi lidmi pověst podvodného nástroje, jak z nevinných lidí lstí vylákat peníze. Bylo by možné je označit za návykový hazard. Naše skořápky jsou samozřejmě postaveny na zábavné formě hry a žádné ožebračení vaším návštěvníkům nehrozí :-). Nehraje se o peníze, jde jen o radost z hry. Maximálně můžete na akci vymyslet hru o žetony, které si lze směnit za nějaké sponzorské dary nebo výtěžky. Rádi Vám pomůžeme s vytvořením vhodného formátu soutěže pro dobrou věc. Všechny ohromí, jak zkušený skořápkář dokáže u tak jednoduché činnosti ošálit váš zrak a kelímky zamíchat tak, že nebudete vědět, kde je kulička ukryta. Nadšeni budou i Vaši dětští návštěvníci. Tak na co čekáte? Zašlete nám poptávku ještě dnes, zdarma vypracujeme cenovou kalkulaci.

Technické parametry

Pro hraní skořápek stačí jakákoli rovná plocha, poté se dá hrát prakticky kdekoliv a s čímkoliv. Nejedná se o hazardní či podvodnou hru, skořápky v našem podání slouží pouze k pobavení.

Pro koho je atrakce určena?

Pro všechny nadšené soutěžící od dětí po seinory, ženy i muže. Skořápky lze hrát jeden proti jednomu i ve skupině. Doporučené maximální množství protihráčů ke skořápkáři v jednom okamžiku je 10, návštěvníci se však mohou velmi rychle prostřídat.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

Skořápky

Objednávkový formulář