+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Kulečník, šipky, odrážená

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za set od 5500 Kč
Objednat atrakci

Na párty, oslavu, firemní teambuilding a jakoukoliv akci konanou v interiéru nebo v zimě je právě tato atrakce – pronájem kulečníku, šipek, odrážené – žhavým kandidátem.

Kulečník, tato zábavná stálice nejen v hospodách a klubech, si získala srdce mnoha mužů i žen, jako dokonalý prostředek k zrelaxování a odpočinku ve společnosti dobrých přátel. Pro ty, kteří ještě s kulečníkem zkušenost nemají, je to zase jedinečná možnost naučit se něčemu novému a zábavnému. Umožněte návštěvníkům Vaší akce prověřit jejich přesnost a smysl pro strategii a taktiku.

Šipky jsou další podobnou disciplínou, která je nejen velmi zábavná, ale také prověří přesnost a šikovnost všech účastníků.

Díky těmto atrakcím uspořádáte poutavý turnaj mezi týmy nebo jednotlivými hráči. Kdo získá nejvíce bodů v kulečníku, kdo v šipkách a kdo v odrážené? Pronajměte si u nás tuto atrakci a dozvíte se to :-).

Pro koho je atrakce – pronájem kulečníku – vhodná?

Zažijte lehký adrenalin a vžijte se do atmosféry nočního klubu nebo dobré hospůdky. Na Vaši firemní akci, rodinnou sešlost, jakkoliv velký večírek nebo párty, zajistíme profi kulečníkový stůl a šipky. Na Vaše přání také můžeme místnost vyzdobit originálními stoly, hudbou a stylovým osvětlením, které poskytne ten pravý autentický zážitek. Vyškolená obsluha bude mít na starosti všechny disciplíny, a může dělat nestranného rozhodčího, vysvětlovat pravidla, dohlížet na střídání hráčů, zapisovat výsledky. Každému hráči vysvětlí pravidla, které mohou být zjednodušeny pro jejich rychlé pochopení, a také s ohledem na cílovou skupinu atrakce.

Uvedená cena je orientační.
Cena se odvíjí od počtu osob, rozsahu akce a nabízených služeb.

Hledáte další atrakce pro Váš večírek nebo párty? Zkuste více adrenalinu na simulátorech!

  • Simulátor Rodeo Bizon – na tomto simulátoru prověřte svůj talent udržet se na hřbetu rozběsněného býka. Bezvadná atrakce na všechny venkovní i indoorové akce a párty. Jedna z nejzábavnějších her na párty, která zejména v Americe nemůže chybět v žádném klubu.
  • Rodeo lahev – ekvivalent k rodeo bizonovi, akorát jezdíte na lahvi.
  • Rodeo elektrický míč – další kompaktnější variace elektrického bizona.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Pronájem kulečníku, šipek a odrážené je vhodný pro zpestření jakékoliv akce, pro firemní večírek, rodinou oslavu či setkání s kamarády.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

kulečník zábavná atrakce jako doprovodný program

Objednávkový formulář