+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Letadlo 4 místa

Specifikace Cena v Kč bez DPH 21%
za 1 hod od 6 400 Kč
Objednat atrakci

Chcete se proletět s rodinou či s přáteli ve sportovním letadle? Abyste letěli všichni najednou? Pak zauvažujte o možnosti objednání vyhlídkového letu pro čtyři pasažéry.

Vyhlídkové lety ve sportovním letadlem pro čtyři jsou zážitkem na celý život

A teď opravdu nemyslíme charterový let na dovolenou u moře. Vyhlídkové lety letadlem vám nabídnou nebývalý pohled z ptačí perspektivy, návštěvníci leteckého dne se mohou proletět nad svým domem, prozkoumat své okolí z úplně jiného pohledu. Výlety letadlem tak zanechávají silný zážitek a vzpomínku na celý život. O letu letadlem sní mnoho lidí – splňte jim jejich přání a těšte se z jejich radosti. Let je naprosto bezpečný. S letadlem létá zkušený pilot, který má nalétáno stovky hodin, letadlo navíc obsahuje pokročilý záchranný systém.

Objednejte si tuto atrakci ještě dnes

Zorganizujeme pro vás vyhlídkové lety pro čtyřčlennou posádku. Jedná se o skvělý zážitek, při kterém se můžete proletět nad svým bydlištěm, oblíbenou lokalitou, či městem. Letíte s profesionálním pilotem.

Pokud vás je méně a letadlo pro čtyři je zbytečné, nabízíme také dvoumístné letadlo značky TL-96 Star. Lze také využít jako doprovodný program při leteckém dni, můžeme přistát na kterémkoliv letišti v ČR i zahraničí.

Technické parametry

Pro koho je atrakce určena?

Pro děti i dospělé, celkem 4 místa, zaručena absolutní bezpečnost.

Náš servis – instalace

Nabídková cena zahrnuje:

Nabídková cena nezahrnuje:

vyhlídkový let sportovním letadlem 4 místa

Objednávkový formulář