+420 777 011 000

info@doprovodneprogramy.cz

Zima je v plném proudu – objevujte její jedinečné kouzlo díky našim zimním atrakcím

20. 12. 2017

Myslíte, že v zimě není vhodná doba na doprovodný program plný adrenalinových a zábavných atrakcí? Opak je pravdou! Některé z našich atrakcí se totiž na zimu vyloženě “těší” a jsou pro ni jako stvořené. Samozřejmě nelze využít některé typicky letní stálice, jako je třeba skákací hrad pro děti venku, ale možnost variability atrakcí i na zimu Vás jistě překvapí.

Naši nabídku můžeme rozdělit do dvou hlavních kategorií:

Venkovní zimní moto atrakce

Tato kategorie je tvořena atrakcemi, na které se v naší agentuře přímo specializujeme a jsme na ně velmi pyšní – na atrakce s motorem 🙂 Jízda s Hummerem nebo s pásovou čtyřkolkou je totiž na sněhu nenapodobitelná a zážitek z takové jízdy je unikátní a jen těžko něčím jiným nahraditelný. Máte chuť se svést závěje nezávěje? 🙂 Pak nás kdykoliv kontaktujte s poptávkou na jakoukoliv naši zimní atrakci, splníme každé přání!

Jízda s Hummerem aneb do sněhu na čtyřech kolech

Jízda ve sněhu nečiní našemu Hummeru H2 s pohonem všech kol žádné potíže, a to i v pořádně hlubokém sněhu. Můžete se o tom přesvědčit na tomto tematickém videu:

Kombinace vidlicového osmiválce o objemu šesti litrů a unikátní řešení podvozku a převodovky zvládne opravdu jakoukoliv zimní překážku.

Podobný zážitek z jízdy na sněhu dokáže zprostředkovat i japonská legenda Suzuki Samurai. Není to sice tak robustní auto jako Hummer, má méně výkonný motor, ale při jízdě na sněhu je za to Suzuka mrštná jako rybka.

Moto atrakce u naší agentury jsou skvělé v tom, že máte možnost i daná auta sami řídit. Samozřejmě nabízíme i variantu jen se svezením profesionálním řidičem, ale pokud Vás jízda na sněhu či ledu láká, kontaktujte nás. Ověříte si tím své jezdecké schopnosti v  náročném zimním terénu. Je možné svézt i více lidí, nebojte se tedy atrakci domluvit pro svou rodinu či přátele.

Jízda na sněžném skútru

Zvláště z našich horských středisek zná každý sněžné skútry. Lákalo Vás se na nich někdy projet? S naší agenturou to není žádný problém, můžeme Vám splnit i toto přání. Dejte nám o sobě vědět přes nezávaznou poptávku a my Vás kontaktujeme s informacemi o dostupnosti.

 

Pásová čtyřkolka byla do sněhu přímo stvořená, poradí si s jakýmkoliv zasněženým terénem

V naší výbavě se můžeme rovněž pochlubit značkovými pásovými čtyřkolkami Yamaha o obsahu 800 ccm s náhonem na všechny čtyři pásy. Možná Vás překvapí, že jízdní vlastnosti v zasněženém terénu jsou daleko lepší, než u klasického sněžného skútru. A pokud vám samotná jízda neposkytuje dostatečný adrenalin, můžete se nechat tahat na laně na lyžích či na nahuštěné duši 🙂 To doporučujeme především pro děti, které tuto zábavu na sněhu milují!

Zimní vyhlídkové lety sportovním letadlem

Jako jedna z mála agentur nabízíme vyhlídkové lety v zimě, které bývají ještě krásnější než v jarních a letních měsících. Vyzkoušejte tu romantiku vidět Vaše město či kraj pod sněžnou přikrývkou z výšky několika set metrů. „Ladovská zima“ pozorovaná z oblohy patří mezi ty nejkrásnější letecké zážitky. A že si můžete vybírat! 🙂 V naší nabídce totiž najdete dvoumístné i čtyřmístné letadlo či vrtulníky… Tak neváhejte, již čekáme na Vaši zprávu :-).

Zimní lety letadlem

 

Indoorové zimní atrakce

Pokud máte v plánu pořádat jakýkoli zimní večírek ve vnitřních prostorech, můžeme Vám nabídnout rovněž bezpočet atrakcí, které splní veškerá Vaše očekávání.

Díky našim zkušenostem totiž víme, jaké atrakce se hodí na Vaše vánoční večírky, ale i zábavy, diskotéky, oslavy narozenin, firemní večírky a spoustu dalších příležitostí.

Vhodné atrakce do vnitřních prostor:

  • Stůl na páku (armwrestling) – jednodušší, skladnější a přitom oblíbenější atrakci byste jen těžko hledali. Najděte na večírku toho největšího siláka, užijete si s armwrestlingem spoustu zábavy.
  • Aerotrim – trenažér stavu bez tíže se hodí pro akčnější typy večírků či jakýchkoli oslav. Je velmi efektní a funguje lépe než kdejaké venkovní pouťové atrakce.
  • Malování na obličej – oblíbená atrakce především pro děti. Při pořádání akcí v zimě na děti nezapomínejte!
  • Nafukovací skákací hrad – další atrakce pro děti. Pořádá-li se vaše akce v prostorné hale či areálu, skákací hrad je možné provozovat i tam.
  • Nafukovací sumo – proměňte účastníky Vaší akce v zápasníky sumo, kteří si mohou mezi spolu soutěžně zazápasit ve speciálních sumo oblecích 🙂
  • Skořápky – velmi jednoduchá atrakce, o to zábavnější na dlouhé zimní večery u piva i vína 🙂 perfektně procvičí postřeh všech účastníků.

armwrestling – stůl na páku

Všechny zimní atrakce najedete zde.